Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Popüler İsimden Bitcoin (BTC) İçin Bomba 2021 Tahmini

Popüler İsimden Bitcoin (BTC) İçin Bomba 2021 Tahmini

ABONE OL:google-news

Yakın tarihli bir röportajda, kripto para odaklı varlık yönetimi firması Morgan Creek Digital Assets’in ortağı ve kurucusu Anthony Pompliano, genel olarak Bitcoin’den (BTC) ve özellikle de Bitcoin fiyat tahminlerinden bahsetti.

Pompliano’nun yorumları, Daniela Cambone ile gerçekleşen ve 22 Ocak’ta yayımlanan röportaj sırasında geldi. Cambone, Pompliano’ya Bitcoin’in son zamanlardaki çılgın fiyat dalgalanmalarıyla nasıl başa çıkabileceğini sorarak röportajı başlattı. Pompliano, Bitcoin’in kısa vadeli fiyat hareketiyle ilgilenmediğini söyledi:

“Sadece buna dikkat etmiyorum. Önemli değil. Günlük fiyat dalgalanmaları önemli değil. Eğer bir trader’san çok önemli, ama elinde tutan biriysen, onlarca yıl tutuyorsun o zaman aslında bunun bir önemi yok.”

Röportajın sonuna doğru, Bitcoin için fiyat tahminini vermesi istendiğinde Pompliano şu cevabı verdi:

“Yaşlandıkça bir şeyleri tahmin etme hayranlığım gittikçe azaldı, ancak 2019’da Bitcoin’in o zamanki 10.000 dolarlık seviyesinden 2021’in sonunda 100.000 dolara çıkacağına inandığımı söyleyen bir yazı yazdım.  Ve buna hala inanıyorum. Bu fikrim değişmedi. Her nasılsa, artık odadaki en muhafazakar adam benim.”

1 Milyon Dolarlık Bitcoin Mümkün mü?

Popüler isim ayrıca kesinlikle hayatının bir noktasında 1 milyon dolarlık Bitcoin fiyatı görüleceğini düşündüğünü dile getirdi. Pomp, şunları aktardı:

“Sadece tonlarca ve tonlarca oynaklığı sindirebilmelisin ama uzun vadeli bir tutkunsan, biraz araştırma yaparsın ve onunla rahat olursun.”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

2 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar