Yükleniyor...

Popüler İsimden Ses Getirecek Altcoin Tahmini!

Popüler kripto para birimi trader'ı ve analisti Crypto Michael, altcoin'ler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Populer Analistten Ses Getirecek Altcoin Tahmini

Popüler kripto para birimi trader’ı ve analisti Crypto Michael, altcoin’ler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Michael, altcoin’lerin piyasa değerinin gelecek yıl 250 milyar dolara ulaşırsa şaşırmayacağını ifade etti. Ünlü ismin tahminleri, Tradingview’deki altcoin’lerin piyasa değeri tablosuna dayanıyor. Grafiğe göre, altcoin’ler şu anda yaklaşık 145 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve 251.9 milyar dolara kadar yükselebilir.

Bitcoin’in yükseliş yaşaması, kripto para piyasası tarihi boyunca altcoin’lere göre büyük ölçüde baskın olmuştur. Yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Bitcoin hakimiyeti %60 oranında. Bu, altcoin’lerin Crypto Michael’ın hedefine ulaşmak için 100-150 milyar dolar daha büyümesi gerektiği anlamına geliyor.

DeFi Büyümeye Katkıda Bulunabilir

DeFi token’ları son zamanlarda kripto para birimi alanında ilgi odağı haline geldi. Pazar, Ağustos ayında büyük bir patlama yaşadı. Daha sonra bir gerileme yaşamış olsa da, DeFi token’ları hala fiyat hareketinde başı çekiyor. Ayrıca blok zincirleri tarafından pazarın muazzam gelişimine katkılar da var. Ayrıca, Chainlink (LINK) ve Polkadot (DOT) gibi DeFi token’ları, kısa bir süre önce ilk on kripto para birimine girdi. Bunlar, piyasaya akan artan fonlar nedeniyle en iyi kripto para birimleri arasındaki konumlarını korumayı başardı.

Ethereum 700 Dolara Ulaşabilir

Öte yandan Crypto Michael, önceki gün yayınladığı videosunda kripto para birimi piyasalarındaki altcoin’lerin tam bir teknik incelemesini yaptı. Analiste göre altcoin’lerde yükseliş görebilmek adına aralık ayını beklemek gerekiyor. Ona göre yatırımcıların çoğu, piyasaların 2017’nin sonlarında olduğu gibi ağır bir şekilde yükselmeye devam etmesini bekliyor. Ancak, bu ivmeyi elde etmek zor ve ancak piyasa benzer bir coşku durumuna geldiğinde tekrar yaşanabilecek bir şey.

Öte yandan Crypto Michael, Ethereum (ETH) ile ilgili tahminlerde de bulundu. Ünlü isim şu açıklamaları yaptı:

“Muhtemelen altcoin’lerde önce 250 milyar dolara doğru bir yükseliş yaşanacak. Sonra ise daha büyük bir hamle gelecek. ETH’nin 700 dolar ve üzerine çıkmasını bekliyorum.”

Bilindiği üzere Crypto Michael, 2020 yılının ilk çeyreğinde yaşadığımız altcoin yükselişini önceden tahmin etmişti. Analistlere göre Michael’in altcoin tahmini; Tron kullanıcılarının DeFi’ya yönelmesi ve kripto para birimi endüstrisinin dışından artan ilgiyle birlikte, 2021 yılı için ulaşılabilir olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x