Popüler İsme Göre Bitcoin (BTC) Güç Belirtileri Gösteriyor! • Coinkolik
Yükleniyor...

Popüler İsme Göre Bitcoin (BTC) Güç Belirtileri Gösteriyor!

Bitcoin'in (BTC) temelleri güç belirtileri göstermeye devam ediyor.

bitcoin btc aktif adres sayisi

Bitcoin’in (BTC) temelleri güç belirtileri göstermeye devam ediyor. Veri sağlayıcısı Coin Metrics’e göre, BTC aktif adreslerinin sayısı iki yıldan fazla bir süredir görülmeyen bir seviyeye yükseldi.

Kripto varlık yönetimi firması Ikigai Fund’da nicelik stratejisi Başkanlığı yapan Hans Hauge, yıllar içinde BTC aktif adres sayısının sürekli artışını vurgulayan bir Coin Metrics tablosu yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Hauge, şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin’in karmaşık olması gerekmiyor. Arz sınırlandı ve kullanıcı sayısı tüm bu zaman boyunca katlanarak artıyor.”

Bilindiği üzere analistler, bir kripto varlığının benimsenme oranını ölçmek için aktif adresler metriğini kullanır. Metrik, kripto para biriminin göndericisi veya alıcısı olarak ağda etkin olan benzersiz adreslerin sayısını ifade eder.

btc

25 Eylül’de, BTC aktif adres sayısı, 2017 boğa piyasasından bu yana en yüksek seviye olan 1,14 milyona fırladı. Kullanıcı aktivitesindeki büyüme, Bitcoin boğaları için kilit bir seviye etrafında ticaret yapmaya devam ettikçe ortaya çıkıyor. Kısacası böyle bir durum Bitcoin’in güçlenmeye başladığını gösteriyor olabilir. 

bitcoin

Direnç Desteğe Dönüştü

Ayılar 10 bin 500 doların üzerinde kapatmanın eşiğindeyken kripto para stratejisti ve trader Bitcoin Jack, BTC’nin önceki direnci desteğe dönüştürdüğünü belirtti.

BTC uzun vadeli zaman diliminde yükseliş eğilimi gösterirken, bazı analistler Bitcoin’in kısa vadede bir adım daha aşağıya ineceğine inanıyor.

Yeni bir videoda, trader Michaël van de Poppe (Crypto Michael) 78 bin kişilik takipçi kitlesine, bir numaralı kripto para biriminin yakın vadede 10 bin dolarlık desteği muhtemelen ihlal edeceğini söyledi. Crypto Michael, şu ifadeleri kullandı:

“Daha düşük yüksekler ve daha düşük dipler yaptığımıza göre, bu yapıdan sonra bu düşük seviyeyi kırmamız çok muhtemel ve daha sonra piyasalarda bu düzeltmenin sonunu onaylamak için 9 bin 600 dolara yaklaşacağız.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x