Yükleniyor...

Popüler Kripto Para Analisti Bu Altcoin’in Diğerlerinden Daha Güçlü ve Hızlı Toparlanacağını Söyledi

Birçok kişi tarafından takip edilen bir kripto analisti ve trader'ı, kripto para piyasalarının önemli bir dönüş için hazır olabileceğini düşünüyor.

altcoin 1

Birçok kişi tarafından takip edilen bir kripto analisti ve trader’ı, kripto para piyasalarının önemli bir dönüş için hazır olabileceğini düşünüyor.

Sektörde Smart Contracter olarak bilinen anonim kripto para stratejisti, 104.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in (BTC) dibe vurduğuna dair işaretler gördüğünü ve bundan sonra 60.000 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebileceğini söyledi:

“Finansman nihayet negatif, düşükler silindi, düşüşü aldı.”

Capture 3 1

Trader, kripto para türevleri ticaret platformu FTX Exchange’in yerel varlığı olan FTX Token’ı (FTT) yakından izlediğini söyledi. Ünlü isim altcoin’in diğerlerinden daha hızlı ve daha sert bir şekilde geri dönmesini bekliyor.

“Aylardır olduğu gibi FTT, en güçlü ve ilk iyileşenlerden biri olacak. Temiz yapısı, %20’lik düşüş ve şimdiden en düşük seviyelerden hızla sıçadı.”

Capture 4

Trader, tekrar eden dalgalarda ortaya çıkan piyasa duyarlılığını belirleyerek fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan bir analiz tekniği olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Trader’ın grafiğine göre, FTT’nin kripto piyasalarındaki düzeltme sona erdiğinde 40 doların üzerinde yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak.

Ek olarak, analist, önümüzdeki haftalarda Bitcoin karşısında değerini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu TomoChain’e (TOMO) de dikkat çekiyor.

Trader ve analist, şu ifadeleri kullanıyor: “TOMO artık resmi olarak benim en büyük alt çantam. IHS (invese head and shoulders) BTC çiftinde 5 dalgalı yukarı ve abc 0,618’e iniyor, artı tüm hacim TAM OLARAK bir IHS’de görmek istediğimiz şey, buradan %100’ün üzerinde olmasını bekliyoruz.”

Capture1 kopyasi

Trader ayrıca S&P 500’ün yükselişine yatırımcıların iyileşme risk iştahının bir barometresi olarak bakıyor.

“Hisse senetleri üzerinde güçlü geri alım, büyük SR değişimi, çok miktarda hacim, güzel günlük çekiç oluşumu. Hisse senetleri burada tekrar yukarı dönerse, bunun kripto para tasarrufu da yapacağını düşünüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x