Yükleniyor...

Popüler Kripto Para Analisti XRP Fiyatının Sıfıra Gittiğini İddia Etti

Twitter'daki popüler kripto para analisti Alex Krüger doğrusal regresyon tahminini kullanarak XRP fiyatının Şubat 2020'de sıfırı görebileceği tahmininde bulundu.

Popüler Kripto Para Analisti XRP Fiyatının 0a Gittiğini İddia Etti

Twitter’daki popüler kripto para analisti Alex Krüger doğrusal regresyon tahminini kullanarak XRP fiyatının Şubat 2020’de sıfırı görebileceği tahmininde bulundu.

Fiyat Sıfıra Gidiyor

Kantitatif analiz, insan zihninin hatalı doğasını ortadan kaldırarak kilit/anahtar fiyat trendlerini belirlemeye izin verirken, bu yaklaşım her zaman başarılı sonuçlar vermemektedir. Doğrusal regresyon, çıktıların girdiden nasıl etkileneceğini göstermek için geçmiş fiyat verilerine dayanır; bu, yalnızca diğer teknik göstergeler, grafik desenleri vb. ile birlikte kullanılabileceği anlamına gelir.

Krüger’in açıkladığı gibi, belirli bir dönemin seçimi tamamen keyfidir. Kullanıcı, genel eğilime karşılık gelen doğrusal bir çizgi tanımlar. Bu nedenle, aslında belirli bir varlığın fiyatını tahmin etmez ve yalnızca genel yönünü gösterir. Mevcut piyasa trendi, XRP’nin Şubat 2020’ye kadar sıfıra ulaşması için devam etmesi gerekiyor ancak bu neredeyse imkansız.

XRP Fiyatı Ne Kadar Önemli?

Üçüncü en büyük kripto para biriminin son zamanlarda iki yılın en düşük seviyesine düştüğü göz önüne alındığında, XRP için işler kötü görünüyor. Yeni ortaklıklar ve işlem kilometre taşlarına rağmen token sahipleri herhangi bir fayda hissetmiyor.

Krüger, XRP’nin ayı piyasasında olduğunu düşünen tek isim değil. Daha önce, emtia ticareti uzmanı Peter Brandt, XRP fiyatının 0,02 $ ‘a kadar düşebileceği tahmininde bulundu.

Bununla birlikte, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin uzun vadeye odaklandığını ve token’ın günlük fiyat hareketlerini dikkat etmediğini söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x