Yükleniyor...

Popüler Kripto Para Borsası, Avalanche’ın Token’ı AVAX’ı Listeleyecek

Daha önce bildirdiğimiz üzere; Prof.

Dunyanin En Buyuk Kripto Para Borsalarindan Huobi Avalanchein Tokeni AVAXi Listeleyecek

Daha önce bildirdiğimiz üzere; Prof. Emin Gün Sirer’in CEO’su olduğu, Ethereum ağına en büyük rakip olarak gösterilen Avalanche’ın Mainnet Ağının lansmanı bugün gerçekleştirildi. Bu gelişmenin ardından kısa süre içerisinde platformun kendi token’ı AVAX’ın da dünyanın en büyük kripto para borsalarından Huobi’de listeleneceğinin garantisi verilerek, borsa Twitter hesaplarında heyecan verici gelişme duyurdu.

Huobi konu ile ilgili paylaştıkları bilgilendirme yazısında şu notları düştü:

“Sevgili kullanıcılar,

Huobi Global, projenin ana ağı devreye girdikten sonra AVAX depozitolarını açacak ve  ‘50.000 USDT Paylaşmak için AVAX Yatır’ kampanyasını başlatacaktır. AVAX işlemleri, para yatırma ve çekme işlemlerini açma zamanı gibi duyurular, diğer duyurular yoluyla bildirilecektir; bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Kampanya Süresi: Para yatırma saatinden para çekme açılış saatine kadar ( Daha sonra duyurulacaktır).

Kurallar:

En fazla para yatırma miktarına sahip ilk 5 kullanıcı, 15.000 USDT eşdeğer token paylaşacak ve depozito miktarı AVAX ≥1000 USDT olan diğer kullanıcılar 35.000 USDT eşdeğer token paylaşacak. (Alt hesap mevduatları ana hesaba dahil edilecektir.)

Depozito tutarı AVAX ≥1000 USDT (minimum) olan diğer kullanıcılar, depozitonun %1’ini USDT cinsinden ödül olarak alacaklardır (bireysel sınır limiti 200 USDT’dir). Paylaşmak için 35000 USDT’ye kadar, ilk gelene ilk hizmet. 

Avalanche Nedir?

Avalanche, yüksek düzeyde merkeziyetsiz uygulamalar, yeni finansal ilkeler ve yeni birlikte çalışabilir blok zincirleri başlatmak için açık kaynaklı bir platformdur.

Çığır açan bir fikir birliği protokolü kullanılarak oluşturulan Avalanche – Ava veya AVA olarak kısaltılır – işlemleri bir saniyenin altında onaylayan, Ethereum geliştirme araç setinin tamamını destekleyen ve milyonlarca tam blok üreticisine olanak tanıyan ilk akıllı sözleşmeler platformudur.”

Erkan Öz’den de Destek Geldi

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden, ekonomi gazetecisi Erkan Öz de Avalanche gelişmelerini sıkı takip edip topluluğa duyuranlardan. Bu doğrultuda kendisi Twitter’da yaptığı paylaşımlarda şunları kaydetti:

“Bugün Prof. Emin Gün Sirer liderliğinde Yeni bir DLT-blockchain teknolojisi olan #Avalanche ın ana ağı (mainnet) açılıyor. Dünyanın en büyük dijital borsalarından Huobi ise #Avalanche’ın  kriptoparası #AVAX ı listeleyeceğini duyurdu.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner