Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Dogecoin (DOGE) Popüler Kripto Para Dogecoin (DOGE) %850 Oranında Yükseldi!

Popüler Kripto Para Dogecoin (DOGE) %850 Oranında Yükseldi!

ABONE OL:google-news

Dogecoin (DOGE), son 24 saatte yaklaşık %850 oranında yükseliş yaşadı. Popüler kripto para birimi rekor üstüne rekor kırarak 0.08 dolar seviyesine ulaştı.

Popüler kripto para birimi DOGE, GameStop yükselişinden sorumlu WallStreetBets grubunun pump’ı üzerine %850 oranında yükseliş yaşadı. Popüler meme kripto para birimi yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri bakımından 7. büyük para birimiydi. DOGE’un piyasa değeri Chainlink’i (LINK) geçerek 9,224,088,444 dolara ulaştı.

Ekran Resmi 2021 01 29 08.56.02

Başlangıçta bir şaka olarak yaratılan Dogecoin, piyasa değeri ile Cardano (ADA) ve XRP’yi geçmeye yaklaştı. DOGE 10 milyar dolardan fazla değerlense de daha sonra ufak bi gerileme yaşadı.

Meme kripto para biriminin ivmesi, WallStreetBets’in yanı sıra Tesla CEO’su Elon Musk’un “Dogue” başlığıyla bir dergi kapağını paylaşan başka bir tweet ile daha desteklendi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar