Yükleniyor...

Popüler Kripto Para Yatırımcısı: Ethereum (ETH) Tabanlı Bu Altcoin Sizi Milyoner Yapabilir

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Ben Armstrong, yatırımcıların Ethereum tabanlı bir altcoin’e yatırım yapması durumunda milyoner olabileceğini ifade etti

https s3 ap northeast 1.amazonaws.com psh ex ftnikkei 3937bb4 images 1 0 8 5 26875801 3 eng GB Cropped 1588697618RTX7HBUK

Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Ben Armstrong, yatırımcıların Ethereum tabanlı bir altcoin’e yatırım yapması durumunda milyoner olabileceğini ifade etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

En son videosunda Armstrong, YouTube’daki takipçilerine merkeziyetsiz borsaları (DEX) yakından takip ettiğini söyledi.

“DEX’ler üzerine talep patladı ve toplam hacim 1,52 milyar dolara ulaştı.”

DEX’ler kullanıcılara token’ların değişimini izinsiz ve merkeziyetsiz bir şekilde sunuyor. Armstrong’a göre Injective Protocol (INJ), merkeziyetsiz finansın (DeFi) gerçek potansiyelini ortaya çıkaracak:

“Binance tarafından desteklenene Injective Protocol, zincirler arası türev ürünlerin ticaretine olanak sağlıyor. Injective Protocol, merkezi borsaların tüm özelliklerini DEX ile güvenli, hızlı ve likit şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.”

Armstrong’a göre Injective Protocol, DEX’lere duyulan talebin artmasından faydalanıyor. Ayrıca INJ, kullanıcıların kripto paraları farklı blockchain platformları üzerinden alışverişine olanak sağlıyor.

Analiste göre, Injective Protocol’un kripto parası INJ, platformda çoklu amaç için kullanılabilir.

“INJ token’ları stake amacıyla kullanılıp kazandırabilir. INJ token’ları yöneticilerin seçilmesi için kullanılabilir çünkü taleplerini onaylamaları lazım. Kullanıcıların tuttuğu INJ token sayısı arttıkça o kişinin yönetim üzerindeki etkisi artıyor.

Binance’in desteği sayesinde, platformda INJ işlemi yaptığınız zaman daha az işlem ücreti ödenmesini sağlıyor.“

Armstrong’a göre yeni nesil DEX’in değeri, 14.62 dolarlık fiyatı üzerinden değerini 6’ya katlayabilir.

“INJ’nin fiyatı nereye gidiyor? Bence Injective Protocol çok iyi getiriler sağladı. Ben token’ın fiyatının 100 dolara ulaşacağını düşünüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Birsen Erdinç
Birsen Erdinç
5 ay önce

Bu abonelik ücretsiz dimi?

0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x