Yükleniyor...

Popüler Kripto Projesi, Yeniden Yapılanmaya Gidiyor

NEAR Protokolü ağında ortaya çıkan kripto projesi Octopus Network, piyasa koşullarına uyum sağlamak için yeniden yapılanmaya gidiyor.

Populer Kripto Projesi Yeniden Yapilanmaya Gidiyor

NEAR Protokolü ağında ortaya çıkan kripto projesi Octopus Network, piyasa koşullarına uyum sağlamak için yeniden yapılanmaya gidiyor.

Kripto para piyasasının zorlu süreçlerinde, projelerin işten çıkarmaları ve yeniden yapılanmaları gündemde yer edindi. En büyük şirketlerden, en küçük şirketlere kadar birçok alanda işten çıkarmalar gözlemlendi. Özellikle Coinbase, personel azaltarak dikkatleri üzerine çekti. Gelir akışının azaldığı piyasa koşullarında, zorlu şartlara uyum sağlamak isteyen projeler yapılanmaya giriyor. Bunlardan birisi olan Octopus Network, personellerini yüzde 40 oranında azaltma kararı aldı.

Kripto Projesi Octopus Network, İşten Çıkarmaya Yöneldi

NEAR tabanlı Web3 projesi Octopus Network, kripto kışının getirdiği sancılı süreçler ile mücadele edebilmek için personel azaltmaya başladı.

Popüler kripto para projesi, ekibini yüzde 40 oranında küçültmeye gidecek. Ayrıca platform, kalan çalışanlarında da yüzde 20 oranında bir maaş kesintisi uygulayacak.

Projeye ait kripto para biriminin, ekibe ait dağıtımına da sınırsız süreyle bloke konuldu. Ekip üyeleri, ekip token’larına sonraki karara kadar dokunamayacak.

Octopus kurucusu Louis Liu, içinde bulunduğumuz kripto kışının diğerlerinden daha farklı ve sancılı olduğunu ileri sürdü. Liu, kripto kışının en az bir yıl süreceğini tahmin ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x