Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Aave (AAVE) Popüler Milyarder Bu Altcoin'de Alımlarını Arttırdı

Popüler Milyarder Bu Altcoin’de Alımlarını Arttırdı

ABONE OL:google-news

Milyarder Mark Cuban merkeziyetsiz finans (DeFi) projelerinden birine olan yatırımlarını artırdı.

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, Ethereum cüzdan adresinden Rarible’daki dijital koleksiyonunu sosyal medya hesabından tanıtınca yakalandı. CoinGecko’ya göre Cuban 450 Aave (AAVE) token’ını stake etti. Son yedi gün içerisinde %80 getiri sağladı ve ellerindeki AAVE token’larının değeri 128.500 dolara ulaştı.

Şu an Cuban’ın cüzdan adresinde 947 Aave token’ı var ve hepsini stake etti. Bu da ellerindeki Aave token’ının değerini 460.000 dolara çıkarttı.

Cuban aynı zamanda borç verme platformuna yatırım yaptı. Galaxy Digital’ın CEO’su Mike Novogratz’a göre Aave token’ı JP Morgan’ın ve New York Borsası’nın yerine geçebilir.

Cuban eskiden kripto paralara karşı olmasına rağmen, şu an kendisinin kripto paralara yatırım yaptığını açıkladı. Şu ana kadar Aave’ye ilgi gösterse de, DeFi yatırımcılarını türev piyasalarına benzer çöküş riskinin olduğunu vurguladı.

“Unutmayın, türevler gibi DeFi piyasalarında risk asla sistemi terk etmez. Bir bölümü çökerse, tüm projeler batma riskiyle karşılaşabilir.”

Mark Cuban’ın AAVE yatırımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar