Yükleniyor...

Popüler Milyarder Bu Altcoin’de Alımlarını Arttırdı

Milyarder Mark Cuban merkeziyetsiz finans (DeFi) projelerinden birine olan yatırımlarını artırdı

kl468689e

Milyarder Mark Cuban merkeziyetsiz finans (DeFi) projelerinden birine olan yatırımlarını artırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, Ethereum cüzdan adresinden Rarible’daki dijital koleksiyonunu sosyal medya hesabından tanıtınca yakalandı. CoinGecko’ya göre Cuban 450 Aave (AAVE) token’ını stake etti. Son yedi gün içerisinde %80 getiri sağladı ve ellerindeki AAVE token’larının değeri 128.500 dolara ulaştı.

Şu an Cuban’ın cüzdan adresinde 947 Aave token’ı var ve hepsini stake etti. Bu da ellerindeki Aave token’ının değerini 460.000 dolara çıkarttı.

Cuban aynı zamanda borç verme platformuna yatırım yaptı. Galaxy Digital’ın CEO’su Mike Novogratz’a göre Aave token’ı JP Morgan’ın ve New York Borsası’nın yerine geçebilir.

Cuban eskiden kripto paralara karşı olmasına rağmen, şu an kendisinin kripto paralara yatırım yaptığını açıkladı. Şu ana kadar Aave’ye ilgi gösterse de, DeFi yatırımcılarını türev piyasalarına benzer çöküş riskinin olduğunu vurguladı.

“Unutmayın, türevler gibi DeFi piyasalarında risk asla sistemi terk etmez. Bir bölümü çökerse, tüm projeler batma riskiyle karşılaşabilir.”

Mark Cuban’ın AAVE yatırımı hakkında ne düşünüyorsunuz?


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x