Yükleniyor...

Popüler Rock Grubu Muse’un Solisti Matt Bellamy, Jeff Buckley’nin Gitarıyla Kaydettiği Şarkıyı NFT Olarak Yayınladı

Ünlü İngiliz Rock Grubu Muse’nin solist ve gitaristi Matt Bellamy “Cryosleep” adlı EP'sinden üç parçayı, NFT olarak açık artırmaya çıkardı.

matt bellamy nft

Ünlü İngiliz Rock Grubu Muse’nin solist ve gitaristi Matt Bellamy “Cryosleep” adlı EP’sinden üç parçayı, NFT olarak açık artırmaya çıkardı. Matthew Bellamy, üç parçadan bir tanesini 1997’de yaşamını yitiren efsane müzisyen Jeff Buckley’in ruhunu yaşatmak adına Buckley’in gitarıyla kaydetti. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Cryosleep” isimli EP’nin bir parçası 16 Temmuz günü ünlü NFT müzayede platformu Cryptograph’ta açık artırmaya çıktı.  Müzayede de yer alan üç parça “Guiding Light”, “Tomorrow World” ve “Unintended”in 38 saniyelik versiyonu yer alıyor. “Guiding Light”, Buckley’nin çığır açan albümü “Grace”i kaydederken kullandığı gitar ile kaydedildi.

Cryptograph NFT müzayedesinde satışa çıkan üç parçadan elde edilecek gelir, evsiz insanların hayatlarını değiştirmelerinde destek sağlayan Birleşik Krallık hayır kurumu The Passage House’a gidecek. “Cryosleep”, diğer şarkıların yanı sıra Simon and Garfunkel’in “Bridge Over Troubled Water” parçasının bir cover’ını da içerecek. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x