Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Popüler Şarkıcı Emre Aydın Tek Gerçeğini Açıkladı: Chainlink (LINK)

Popüler Şarkıcı Emre Aydın Tek Gerçeğini Açıkladı: Chainlink (LINK)

ABONE OL:google-news
StormGain

Harika şarkılarıyla olduğu kadar Bitcoin ve kripto para yatırımcılığıyla da bilinen şarkıcı Emre Aydın, sosyal medya platformu Twitter üzerinden zaman zaman kripto para birimleriyle ilgili yorumlarda bulunuyor.

Aydın son olarak kripto para topluluğunun değerli isimlerinden analist Berke Oktay’ın “Birkaç ay önce tek gerçek #Bitcoin iken şimdi ‘tek gerçek Ethereum‘ evresine geçiyoruz. Piyasaya girmek isteyenlerin sadece bu ikiliyi almak istediğini fark etmişsinizdir. Sizce önümüzdeki aylarda tek gerçek ne olacak?” ifadelerine “LINK” diyerek cevap verdi.

Emre Aydın’ın bu yorumu, kripto para topluluğunda güzel bir sohbete yol açtı. Aydın’a AVAX’la tanışmasını önerenlerden tutun da Ethereum almasını söyleyen kişiler oldu.

Aydın’ın LINK’i “tek gerçek” olarak tanımlaması “LINK Mariners” grubu üyelerinin ifadelerine benzetildi. Chainlink’te projenin destekçileri projeye o kadar bağlılar ki sosyal medyada kendilerinden “LINK Marines” olarak bahsediyorlar. Bilindiği üzere tıpkı LINK fanları gibi Ripple’ın token’ı XRP’yi destekleyen “XRP Army” oldukça büyük gruplardan birisi.

Bu arada LINK, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap (CMC) verilerine göre 16.87 dolardan işlem görüyordu. LINK, son 24 saatte %13 oranında değer kazandı. LINK, tüm zamanların en yüksek seviyesine ise 16 Ağustos 2020’de 19.85 dolarla ulaşmıştı. O zamandan sonra ciddi bir düşüş başlatan popüler altcoin, son zamanlarda ise yükseliş ivmesini yeniden kazanmış gibi görünüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Market

Öne Çıkan Başlıklar