Yükleniyor...

Popüler Sosyal Medya Platformu 9GAG, İlk NFT’sini Açık Artırmaya Sundu

Mizahi içeriklerin yer aldığı popüler sosyal medya platformu 9GAG, ilk NFT'sini duyurdu.

9gag NFT muzayedesi

Mizahi içeriklerin yer aldığı popüler sosyal medya platformu 9GAG, ilk NFT’sini duyurdu. 9GAG, “In Meme We Love” isimli NFT’sini açık artırmaya çıkardığını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“İlk 9GAG NFT’si burada. Teklif yapabilirsiniz. 9GAG ve #K11ArtMall tarafından ortaklaşa oluşturulan bu orijinal “In Meme We Love” #NFT çizimi şimdi açık artırmada!”

Açık artırmaya katılmak isteyenler bu web sitesinden teklif verebilir.

Meme Müzesi

Hong Kong’daki K11 Art Mall, NFT müzayedesinden önce dünyanın ilk meme müzesinde meme’leri hayata geçirmek için 9Gag ile işbirliği yapmıştı. Yedi temadan oluşan Meme Müzesi, farklı zaman dilimlerinden ünlü görüntüleri görsel, 3D figürler ve koku da dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde sergileyen 100’den fazla küresel ve yerel viral meme’i sergiliyor.

İlk sergi “Meme Zaman Tüneli” olarak adlandırılıyor ve 60’lardan günümüze kadar uzanan 24 klasik meme barındırıyor. Ziyaretçiler, Memeingful Tattoo Station bölgesinde en sevdikleri meme dövmelerini yaptırabiliyor ve ayrıca yalnızca müzede olarak piyasaya sürülecek sınırlı sayıda meme masa oyununun ilk 1000 kopyasından birini satın alabiliyor.

Meme Müzesi, 5 Eylül’e kadar K11 Art Mal’da açık olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x