Yükleniyor...

Popüler Token Uniswap (UNI) Düzeltmenin Ardından Toparlanabilecek mi?

UniSwap kilitli toplam değer açısından önde gelen DeFi protokolü olarak yerini aldı.

Populer Token Uniswap Duzeltmenin Ardindan Toparlanabilecek mi 2

UniSwap kilitli toplam değer açısından önde gelen DeFi protokolü olarak yerini aldı.
Haberin yazımı sırasında 1,94 Milyar Dolar Uniswap’ta kilitlendi.UniSwap’in TVL’si Aave, Curve Finance, Maker ve Yearn Finance’i gölgede bıraktı. Bununla birlikte UNI token’ı, kripto para piyasalarında bir düzeltmenin ortasında.

UniSwap token’ın lansmanı ve UNI’nin 1 Eylül’den önce protokolle etkileşimde bulunan tüm kullanıcılara airdrop’u, platformda kilitlenen toplam değer açısından olumlu bir etki yarattı. DeFiPulse.com’a göre; Uniswap bu konuda bir numaralı noktayı geri aldı ve bu süreçte birçok ağır topun önüne geçmeyi başardı. DeFiPulse.com bu başarıyı aşağıdaki tweet ile vurguladı.

UniSwap’te 1,94 Milyar Dolardan Fazla Kilitli

DeFiPulse.com da sıralamada ikinci bir göz alarak kilitli toplam değeri ortaya koymaktadır. Uniswap şimdi 1.94 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Ayrıca Uniswap, Aave, Curve Finance, Maker ve Yearn Finance’in DeFi protokollerini geride bıraktı.

UniSwap (UNI) Token’ı Bir Düzeltmenin Ortasında

Piyasa değeri açısından UniSwap (UNI) token’ı, birden fazla borsada listelendiğinden bu yana değerini iki katından fazla artırması anlamında iyi bir performans gösterdi. UNI, ortalama 2,50 dolar değerinde ticarete başladı. Token, 18 Eylül’de 8.39 $ ‘lık tüm zamanların en yüksek değeri olan ve resmi lansmanından 48 saatten daha kısa bir süre sonra 5,67 $ olarak değerlendirildi.

Yazım sırasında Uniswap (UNI); Binance, Coinbase Pro, Huobi, OKEx, Gate.io, KuCoin, ZebPay, Binance US, DigiFinex, BitZ, BigONE, Bitrue, FTX, Wazir X, Bitfinex’te işlem görmeye hazırlanıyor.

Çok yeni bir token olduğu gerçeğine bakılırsa, uzun vadeli kapsamlı bir pazar analizi sağlayacak çok fazla tarihsel veri yoktur. Bununla birlikte, 15 dakika ve 30 dakikalık daha düşük zaman dilimleri daha değerli bilgiler sağlayabilir.

Uniswap’in UNI Token’ı müthiş bir yükselişe tanık oldu. UNI, yüzde 150’den fazla artıştan sonra bir engele çarptı. Her ne kadar yükseliş şimdilik durakladı gibi dursa da, analistlere UNI’nin geleceği konusunda oldukça umutlu.

Anonim otomatik piyasa yapıcısının yerel tokenı olan Uniswap (UNI), Binance borsasında gece saatlerinde yüzde 26’dan fazla düzeltme yaşasa da yine toparlanma sinyalleri veriyor. Gece yaşanan düşüş UNI’nin büyük kripto ticaret platformlarında listelenmesinin ardından token sadece bir gün içinde yüzde 156’nın üzerine çıktıktan hemen sonra geldi.

Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi

Coingecko verilerine göre UNI, iki gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.40 dolara ulaştı.

Daha önce bildirdiğimiz üzere Uniswap, yerel token’ını 17 Eylül’de piyasaya sürdü ve ayın başından önce platformla etkileşime giren her kullanıcıya 400 UNI dağıttı. UNI, muhafazakar listeleme politikalarına sahip önde gelen kripto para borsaları Binance, FTX ve hatta Coinbase tarafından sadece bir gün içinde eklendi. Yüksek uçan DEX’te hiç işlem yapmayanlar, yeni başlatılan token’ı çevreleyen kazanç rüzgarından yararlanmak için çılgınca borsalara koştu. Hatta bazıları yanlış UNI token’ını bile satın aldı.

Binance verilerine göre Uniswap, haberin yazımı sırasında 5.51 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner