Yükleniyor...

Popüler Trader, Bu 7 Oyun Token’ının Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi

Kripto para trader'ı Austin Arnold, 2021 boğa döngüsünün en iyi oyun altcoin'lerini sıraladı.

altcoin token games

Kripto para trader’ı Austin Arnold, 2021 boğa döngüsünün en iyi oyun altcoin’lerini sıraladı.

Yeni bir Altcoin Daily videosunda Arnold, Decentraland’ı (MANA) sektörün bir numaralı seçimi olarak nitelendirdi. Arnold, Decentraland’ın Decentraland ağına bir casino getirmek için ikinci ve üçüncü seçimleri Atari (ATRI) ve Decentral Games (DG) ile birlikte çalıştığını belirtti. Yeni sistemle, kullanıcılar ATRI, DG veya DAI ile popüler Atari oyunlarını oynayabilecek.

DG ve MANA son 30 günde %200’ün üzerinde, ATRI ise kabaca %70 arttı.

Arnold, bir oyun token’ı olmasa da, endüstri için bir araç olmasından ötürü Ethereum’dan (ETH) da bahsetti. Analist, kripto para alanındaki değerli projelerin çoğuna ev sahipliği yapmaya devam ettiği için ETH’nin hala önemli ölçüde değerinin düşük olduğuna dikkat çekti:

“İster oyun yoluyla, ister non-funginle token’lar (NFT) aracılığıyla olsun, kripto para birimi tonlarca insanla tanıştırılıyor ve tüm bu insanlar Ethereum’dan geçmek zorunda. “

Daily Hodl haberine göre Trader’ın listesindeki dördüncü kripto para ise Chain Games (CHAIN). Chain Games, kendisini oyun dünyasının Chainlink’i olarak adlandırıyor ve yakında Fortnite, NBA 2k, FIFA ve CSGO gibi çılgınca popüler oyunlar için de destek ekleyecek.

5. sırada, Arnold’un NFT’leri Minecraft’a getirmek için yakın zamanda Microsoft ile ortaklık kurduğunu belirttiği Enjin (ENJ) var. Trader projede bullish durumda. Hali hazırda ENJ şu anda yoğun bir boğa eğiliminde ve geçen yıl %3,000’in üzerinde yükseliş yaşadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x