Yükleniyor...

Popüler Trader Bu Altcoin’lerin Kazandıracağını Söylüyor

Kripto para yatırımcısı ve analisti Tyler Swope, kripto para portföylerine büyük bir destek sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç küçük sermayeli altcoin'i açıkladı.

para kazandiracak altcoin

Kripto para yatırımcısı ve analisti Tyler Swope, kripto para portföylerine büyük bir destek sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç küçük sermayeli altcoin’i açıkladı.

Yeni bir videoda Swope, Polkadot (DOT) ekosisteminde çalışan bir proje olan Sora Network’ü (XOR) tanıttı. Altcoin hakkında açıklamalarda bulunan popüler isim, şu ifadeleri kullandı:

“Peki Sora Network’ten ne gelebilir? Pekala, Polkaswap geliyor, Polkadot ekosistemi için Uniswap ve ötesi… Peki Polkaswap tam olarak nedir? Ölçeklenebilir ekosistemler arası bir takas platformu olacak. Polkaswap arayüzleri aracılığıyla Kusama (KSM), Polkadot ve Ethereum tabanlı varlıkları takas edebileceksiniz.”

Kripto para yorumcusu, zincirler arası birlikte çalışabilirliğin yanı sıra, Sora Network’ün merkez bankası dijital para birimlerini (CBDC’ler) dağıtmak için gereken altyapıyı geliştirme sorumluluğuna da öncülük ettiğini söylüyor. Swope, Hyperledger Iroha’nın, gelecekte milyonlarca işlemi kolaylaştırma potansiyeline sahip Kamboçya’nın CBDC’sini zaten güçlendirdiğini vurguluyor.

Swope’un listesindeki ikinci sırada, çeşitli merkezi olmayan finans (DeFi) varlıklarının performansını izleyen piyasa değerli ağırlık bir endeks olan DeFi Pulse Index (DPI) yer alıyor:

“Dolayısıyla bu set, temelde, kendisini en iyi DeFi projelerine göre izleyen ve ağırlıklandıran, tokenize edilmiş bir endeks fonudur. Fon, Uniswap (UNI), Aave (AAVE), yearn.finance (YFI) ve daha fazlasına sahip holdingler dahil olmak üzere token setlerinde tamamen şeffaftır. Ve bu token seti son zamanlarda hararetli bir şekilde yükseliyor. Ama DPI sadece bir token seti. Bir sepet altcoin. Bu aslında bir kripto para projesi değil.”

Swope, DPI’nın gelen birçok endeks fonundan yalnızca biri olduğunu belirtiyor. Ayrıca, endeksler ERC-20 token’ları olduğu için teminat olarak verilebileceğini veya DeFi ekosistemlerindeki getirileri toplamak için kullanılabileceğini umuyor.

Kripto analistinin listesinde üçüncü sırada, endeks fonlarına güç veren yönetişim token’ı olduğunu söylediği Index Cooperative (INDEX) var. Swope, bu coin hakkında ise, “Web sitelerinde INDEX’in nasıl çalıştığını açıklıyorlar. Index Coop dünyanın en iyi kripto endeks ürünlerini yaratıyor ve sürdürüyor. Tüm endeks ürünleri her zaman tamamen teminatlandırılır. Peki ya ilk ürünleri? DPI’dır” ifadelerini kullandı.

Swope ayrıca, DPI’nın binlerce dolar değerinde yayın ücreti tahakkuk ettiğini ve bu yönde gitmek için oy kullanırlarsa INDEX sahiplerinin eline geçebileceğini belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x