Yükleniyor...

Popüler Trader, DeFi Boğa Rallisinin 2017 ICO Coşkusunu Geçeceğini Söyledi

Anonim kripto para trader'ı Altcoin Pscyho, DeFi piyasasının yükseliş aşamasına geçmeye hazır olduğunu açıkladı.

defi ico

Anonim kripto para trader’ı Altcoin Pscyho, DeFi piyasasının yükseliş aşamasına geçmeye hazır olduğunu açıkladı. Popüler trader, geçen hafta yaşanan geri çekilmenin bir altcoin sezonuna yol açacağını doğru bir şekilde tahmin etti.

Anonim trader Altcoin Pscyho, merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasının, önceki ilk kripto para teklifi (ICO) balonunun “çocuk oyuncağı” gibi görünmesini sağlayacak bir boğa aşamasını deneyimlemeye hazır olduğunu açıkladı.

Popüler trader, attığı bir dizi tweet’te, DeFi pazarının hala nispeten yetersiz finanse edildiğini ve perakende yatırımcıların çoğunun sektörden habersiz olduğunu açıkladı. Bugün DeFi’a yatırım yapmayı 2016’da ETH’ye yatırım yapmakla karşılaştırdı.

Altcoin Psycho, yaklaşan DeFi rallisinin 2017’nin ICO patlamasını “çocuk oyuncağı” gibi göstereceğini söyledi. Ayrıca, geçen hafta yaşanan düzeltmenin bir altcoin sezonunun başlamasına yol açacağını ve bunun DeFi token’larının yararına olacağını tahmin etti.

DeFi için piyasada yükselişe geçmesine rağmen, anonim trader aynı zamanda Bitcoin’in göreceli gücüne de işaret etti. Geçen ayın sonunda yayınlanan bir tweet’te Altcoin Psycho, Bitcoin için birkaç doğrudan rakiple bir sonraki “ethereum katili” ile ilgili açıklamalar olacağını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x