Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Popüler Trader, DeFi Boğa Rallisinin 2017 ICO Coşkusunu Geçeceğini Söyledi

Popüler Trader, DeFi Boğa Rallisinin 2017 ICO Coşkusunu Geçeceğini Söyledi

ABONE OL:google-news

Anonim kripto para trader’ı Altcoin Pscyho, DeFi piyasasının yükseliş aşamasına geçmeye hazır olduğunu açıkladı. Popüler trader, geçen hafta yaşanan geri çekilmenin bir altcoin sezonuna yol açacağını doğru bir şekilde tahmin etti.

Anonim trader Altcoin Pscyho, merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasının, önceki ilk kripto para teklifi (ICO) balonunun “çocuk oyuncağı” gibi görünmesini sağlayacak bir boğa aşamasını deneyimlemeye hazır olduğunu açıkladı.

Popüler trader, attığı bir dizi tweet’te, DeFi pazarının hala nispeten yetersiz finanse edildiğini ve perakende yatırımcıların çoğunun sektörden habersiz olduğunu açıkladı. Bugün DeFi’a yatırım yapmayı 2016’da ETH’ye yatırım yapmakla karşılaştırdı.

Altcoin Psycho, yaklaşan DeFi rallisinin 2017’nin ICO patlamasını “çocuk oyuncağı” gibi göstereceğini söyledi. Ayrıca, geçen hafta yaşanan düzeltmenin bir altcoin sezonunun başlamasına yol açacağını ve bunun DeFi token’larının yararına olacağını tahmin etti.

DeFi için piyasada yükselişe geçmesine rağmen, anonim trader aynı zamanda Bitcoin’in göreceli gücüne de işaret etti. Geçen ayın sonunda yayınlanan bir tweet’te Altcoin Psycho, Bitcoin için birkaç doğrudan rakiple bir sonraki “ethereum katili” ile ilgili açıklamalar olacağını söyledi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar