Yükleniyor...

Popüler Trader, Ethereum İçin “Pump and Dump” Uyarısında Bulundu

Popüler trader, Ethereum merge'ü ile birlikte yaşanabilecek "pump and dump" sebebiyle yatırımcıları uyardı.

populer trader

Popüler trader, Ethereum merge’ü ile birlikte yaşanabilecek “pump and dump” sebebiyle yatırımcıları uyardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yaklaşan Merge yükseltmesi ile birlkte Ethereum ağı proof-of-stake’e geçiş yapacak. Bu geçişin ardından yatırımcılar, Ethereum değerinde önemli bir artış yaşanmasını bekliyor. Yükseltme sebebiyle Ethereum özelinde büyük bir heyecan hakim olsa da ekosisteme yeni Ethereum token’larının dahil olması ihtimali de bazı endişeleri beraberinde getiriyor.

Popüler Trader, Yatırımcıları Uyardı

TradingView’de Tradersweekly kullanıcı adıyla yorum yapan popüler trader, Ethereum’un yaşayabileceği potansiyel sorunları ele aldı.

Trader, Merge ile birlikte piyasada yeni token’ların yer alabileceğini ifade etti. Ethereum’un da yükseliş yaşayacağını düşünen trader, bunun geçici bir senaryo olacağını tahmin ediyor.

Ethereum değerinde (merge’den önce) bir artış olabileceğini düşünüyoruz. Ancak bu sıçramanın geçici olacağını ve Merge’ün ardından yeni oluşturulan token’ların da piyasaya sürülmesini bekliyoruz”

Düzeltme Yaşanabilir

Popüler trader, “pump and dump” durumunun Ethereum’da çok düşük likiditeye işaret eden teknik göstergeler tarafından da desteklendiğini ifade etti. Trader, 900 dolar ila 1000 dolar civarında düşüş öngörüyor.

Bir başka kripto trader’ı Mihai_Iacob ise varlığın son iki ayda Bitcoin’den daha iyi bir performans sergilediğini kaydetti.

“Teknik açıdan baktığımızda 1300-1400 dolar arası son derece güçlü bir destek ve Bitcoin’den gelen satış baskısı büyük olasılıkla Ethereum değerinin 2500 dolara yükselmesine yol açacaktır”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x