Yükleniyor...

Popüler Trader, Mart Ayında Patlamaya Hazır 4 Kripto Para Birimini Açıkladı

Popüler kripto para trader'ı ve YouTuber Ben Armstrong, Mart ayı için ilk dört kripto para seçimini paylaştı.

populer trader mart ayinda piyasadaki patlamaya hazir 4 kripto para birimini acikladi

Popüler kripto para trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, Mart ayı için ilk dört kripto para seçimini paylaştı.

Armstrong, 589.000 YouTube abonesine, dört kripto para arasından dördüncü sıradaki seçiminin zincirler arası merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Alpha Finance (ALPHA) olduğunu söyledi.

“ALPHA şu anda CoinMarketCap’te 114. numarada geliyor, ancak çok yüksek olmasa da büyük olasılıkla ayın sonunda ilk 100’e geri dönecek. Görünüşe göre şu anda bugün %20’lik bir kırılmanın ortasında.”

Üç numarada, DeFi’ye yatırım yapmayı basitleştirmeyi amaçlayan bir ekosistem var: Nord Finance (NORD).

“Bu kesinlikle ayın düşük değerli cevheri. Bu bir kripto para, sanırım biraz önden koşuyoruz… Yani piyasa değeri 6 milyon doların altında. Nord Finance, elbette, tahmin ettiniz, merkezi olmayan bir finans projesi, kriptodaki en sıcak niş. NORD, zincirden bağımsız olan, yani herhangi bir zincirde çalışabileceği anlamına gelen gelişmiş bir DeFi ekosistemidir … NORD platformunda, SMART fonlarını yönetebilir, yüksek getiri elde edebilir, çapraz zincir takasları gerçekleştirebilir ve tüm bunları işlemlerinizde hiçbir ücret ödemeden yapabilirsiniz.”

Armstrong’un radarındaki iki numara ise DeFi ödeme platformu Terra’dır (LUNA). Trader, birkaç hafta konsolide edildikten sonra bir kopuşun eşiğinde olabileceğini söyledi:

“Terra, bir DeFi projesi, isterseniz internet için programlanabilir bir para. Terra, insanların kripto paralarını sorunsuz bir şekilde harcamalarına izin veren farklı para birimlerine sabitlenmiş stablecoin’lere sahiptir. Bu sadece bugün ve bu ay için değil, aynı zamanda uzun vade için geçerli. Tüm hedeflerini gerçekleştirirse, internetin para birimi haline gelebilir.”

Armstrong’un izleme listesindeki en büyük para ise Bitcoin (BTC). Kripto para trader’ı, artık önde gelen kripto para birimini biriktirmeye başlama zamanının geldiğini vurguluyor.

“Gerçeklerle yüzleşelim: Bitcoin, bu noktada hepimizin yapabileceğini düşündüğümüzden çok daha iyi performans gösteriyor. Şubat ayının sonunda büyük bir düzelme olmadan önce bir patlama ve neredeyse 60.000 dolara ulaşmasını sağlayan büyük bir harekete başladı. Bu kısa vadede portföylerimiz için kötü olsa da, gerçek şu ki, Mart ayındaki yükseliş hareketi için ay sonundaki düşüş hayati önem taşıyordu.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x