Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa DeFi Haberleri Popüler Trader'a Göre Bu Altcoin WallStreetBets'in Yeni Gözdesi Olacak

Popüler Trader’a Göre Bu Altcoin WallStreetBets’in Yeni Gözdesi Olacak

ABONE OL:google-news

Kripto para trader’ı ve Youtuber Tyler Swope, az bilinen bir altcoin’in yakında Reddit trade ve yatırım topluluğu WallStreetBets’in favorisi olacağını söyledi.

Swope, yeni bir videoda 178.000 abonesine, altcoin’in WallStreetBets’in dikkatini çekeceğine inandığı niteliklerini ana hatlarıyla açıkladı:

“Finans 1.0’da olup bitenlerle benzerlikler paylaşan, Reddit’te her şeyin başladığı yeri geliştirmek de dahil olmak üzere hareketi geliştirebilecek altcoin’leri arıyoruz. Bunun ikinci katman ve kolaylıkla normların devreye alınması için oluşturulmuş sentetik bir çözüm olması gerekiyor.”

Swope, Bao Finance’in tüm bu gereksinimleri karşıladığını söylüyor: “Peki bu Bao Finance neyle ilgili? Sentetik varlıklar ve bu varlıklar için teminat olarak BAO token’ları ve likidite havuzu token’larının bir kombinasyonunu kullanmak.”

BAO Finance Nedir?

Protokolün web sitesine göre BAO, dengeleme, otomasyon ve seçenek anlamına gelir. BAO Finance, yield farming, borç verme havuzları, seçenekler, marj ticareti, sentetik varlıklar ve çok daha fazlasını içeren mevcut merkezi olmayan finans varlıklarına özellikleri entegre etmeyi amaçlamaktadır. BAO Finance ayrıca, kullanıcıların sentetik varlıkların oluşturulmasına katılmalarını kolaylaştırmayı planladığını vurguluyor.

“Şu anda mevcut sentetikler protokolleri, sentetik varlığınızın oluşturulmasını teminat altına almak, risk almak ve yatırım yapmak için varlıklarınızı bir temel token’a koymanızı gerektiriyor. Bunun yerine, kullanıcıların Uniswap LP token’larını sentetik varlıklar oluşturmak için kullanmalarına izin veriyoruz, böylece onlar yine de temel varlıklara ve bu ticaret çiftinden alınan LP ücretleriyle karşılaşacaklar.”

Önemli Not

Bao Finance’in yaratıcısı, protokolü kullanmanın riskler getirdiği konusunda uyarıyor çünkü hala yazılım testinin ilk aşamasında ve kodları denetlenmemiş durumda.

Bao Finance, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %91.55 oranında değer kazanarak 0.002483 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi son 7 günde ise yaklaşık %330 oranında değer kazandı.

Ekran Resmi 2021 02 03 16.27.00

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakDailyhodl
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar