Yükleniyor...

Popüler Trader’a Göre Büyük Bir Altcoin Rallisi Çok Yakında!

Popüler kripto para trader’ı Capo, önümüzdeki ay Bitcoin (BTC) için derin bir geri çekilme öngörüyor ve bu da bir altcoin rallisinin ateşlenmesine yol açacak

altcoin rallisi

Popüler kripto para trader’ı Capo, önümüzdeki ay Bitcoin (BTC) için derin bir geri çekilme öngörüyor ve bu da bir altcoin rallisinin ateşlenmesine yol açacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yakın tarihli bir tweet serisinde Capo, Bitcoin’in hakimiyet endeksinin azaldığını ve altcoin’lerin bir ralli yaşamak üzere olduğuna dair bir gösterge verdiğini söyledi. Capo, portföyünün %70’inin altcoin’lere yönelik olduğunu ve bunun %25’inin Ethereum‘a yatırıldığını açıkladı. Varlıklarının yalnızca %5’inin Bitcoin’de olduğunu iddia etti.

Capo, ETH’ye ek olarak, bazı altcoin’leri takip ettiğini ve listelerde Bitcoin’e karşı yükseliş görünümüne dikkat çektiğini söyledi. Capo’nun bahsettiği altcoin’ler: “Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH), Balancer (BAL), Litentry (LIT), Zilliqa (ZIL), TomoChain (TOMO), Hedera Hashgraph (HBAR) ve Syntropy (NOIA).”

Capo ayrıca, ABD Kongresi’nin 1,9 trilyon dolarlık bir teşvik paketini onaylamasının piyasaya olumlu etkisine işaret etti ve bu, çoğu Amerikalının kabaca 1400 dolar almasıyla sonuçlanacak.

Capo, mevcut boğa döngüsünün en azından yıl sonuna kadar devam edeceğini tahmin ederek, piyasanın Bitcoin ve altcoin hakimiyeti arasında gidip geleceğini belirtti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x