Yükleniyor...

Popüler Trader’a Göre Girişim Sermayesi Firmaları Tarafından da İncelenen, Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi 5 Altcoin

Popüler kripto para analisti ve Coin Bureau sunucusu Guy, risk sermayedarlarının kripto para projelerine yaptığı yatırımların bu projelerin sahip olduğu yüksek potansiyele işaret ettiğini söylüyor.

5 altcoin

Popüler kripto para analisti ve Coin Bureau sunucusu Guy, risk sermayedarlarının kripto para projelerine yaptığı yatırımların bu projelerin sahip olduğu yüksek potansiyele işaret ettiğini söylüyor.

Guy, yılın başından bu yana girişim sermayesi (VC) firmalarından büyük finansal destek alan birçok proje arasında yer alan yüksek performanslı blockchain Solana (SOL) ile beş kripto para projesi ile listesini başlatıyor.

“VC’ler halihazırda çalışmakta olan bir kripto para birimine yoğun bir şekilde yatırım yaptığında, söz konusu projenin ciddi bir uzun vadeli potansiyele sahip olduğunu ve sadece spekülatif kısa vadeli bir yatırım olmadığını gösteriyor. İlk etapta Solana var.”

YouTuber, yaklaşık 1,2 milyon YouTube abonesine, Solana’ya çeşitli dilimlerde 500 milyon doların üzerinde para aktarıldığını ve bu hareketi bir “yükseliş” işareti olarak nitelendirdiğini söylüyor. Buna Mart’ta 40 milyon dolarlık, Mayıs’ta 60 milyon dolarlık, Mayıs’ta 100 milyon dolarlık ve Haziran’da 314 milyon dolarlık fon dahildir.

Guy’ın listesinde bir sonraki, popüler kripto koleksiyon platformu NBA Top Shot’ın sahibi olan Dapper Labs. Dapper, Top Shot ekosistemi üzerindeki heyecan arttıkça beş aydan kısa bir sürede birden fazla VC firmasından 300 milyon doların üzerinde para topladı.

Proof-of-stake blockchain Algorand (ALGO), VC’lerden alınan finansal destek göz önüne alındığında, Guy’ın yüksek potansiyele sahip kripto para birimleri listesinde üçüncü sırada yer alıyor. Arrington Capital, Haziran ayında “Algorand blok zinciri üzerine inşa edilen projeleri finanse etmek” için 100 milyon dolar topladı.

YouTuber’ın listesinde bir sonraki, Mayıs ayında 60 milyon dolar toplayan Chia Ağı (XCH). Çok zincirli platform Kusama ise Guy’ın listesinde beşinci sırada yer alıyor. Proje, Haziran ayında kardeş platformu Polkadot ile birlikte 30 milyon dolar topladı. Buna ek olarak, kripto para topluluklarının ağda hangi projelerin başlatılacağına esasen teklif vermelerine izin veren Kusama’nın parachain müzayedeleri çalışmaya devam ediyor. En iyi proje olan Karura, ağ üzerinde inşa etmek üzere 48 haftalık bir kiralamayı güvence altına almak için Kusama’ya 100 milyon dolar tahsis etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x