Yükleniyor...

Popüler Trader’dan Şok Eden Açıklama: Bitcoin’de Büyük Bir Düzeltme Yaşanabilir

Popüler bir kripto para trader’ı, Bitcoin’in (BTC) önemli bir düzeltme için olgunlaştığını tahmin ediyor

bitcoin 1

Popüler bir kripto para trader’ı, Bitcoin’in (BTC) önemli bir düzeltme için olgunlaştığını tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sektörde Loma olarak bilinen anonim trader ve analist, düşük zaman dilimi (low timeframe/LTF) kripto para trader’larının, düşüş yaşanmasını beklediği Bitcoin fiyat hareketinin ilk kurbanları olacağını söylüyor. Ünlü isme göre BTC, büyük bir geri çekilmeyle herkesi şok edecek. Bu nedenle trader, yatırımcıların büyük bir hareket için hazır olmaları konusunda uyarıyor. Loma, şu ifadeleri kullanıyor:

“Boğa piyasasında bile herkese BTC’nin yıkıcı doğasını hatırlatan ilk gerçek çöküşümüzü yaşayacağız.”

Bitcoin Yükseliş Hareketini Kaybediyor

Loma, Bitcoin’in yerel bir zirve yapmak üzere olduğuna inanan tek trader değil. Birçok kişi tarafından takip edilen popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe da Bitcoin’in yükseliş eğilimini kaybetmeye başladığını söyledi. Analist, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullanıyor:

“Gördüğünüz gibi muazzam bir ralli oldu ve Ekim ayının başındaki düşük seviyeden bu yana %60’lık güzel bir hareket gördük, ancak bazı aşırı uzatılmış hareketler kendini göstermeye başladı. Yalnızca üç günlük [zaman aralığında] değil, aynı zamanda bazı düzeltici hamleler için hazır olduğumuz bir döneme girebileceğimizi gösteren haftalık grafikler var.”

Ethereum’da Neler Yaşanacak?

Analist Loma, Ethereum hakkında da açıklamalarda bulundu. Loma, lider akıllı sözleşme platformunun 500 doları aşar aşmaz hızlanmaya başlayacak şekilde iyi konumlandığına inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x