Yükleniyor...

Popüler Yatırımcı Cepleri Doldurabilecek 4 Altcoin’i Açıkladı

Kripto para stratejisti ve yatırımcı Tyler Swope, mücadele eden kripto para portföylerini hayata döndürebileceğini söylediği en iyi dört altcoin seçimini açıkladı.

Populer Yatirimci Cepleri Doldurabilecek 4 Altcoini Acikladi

Kripto para stratejisti ve yatırımcı Tyler Swope, mücadele eden kripto para portföylerini hayata döndürebileceğini söylediği en iyi dört altcoin seçimini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Swope’un listesinin başında, stablecoin ürün geliştirme yarışında açık lider olduğunu söylediği Dai (DAI) var. Swope, DAI hakkında şu ifadeleri kullanıyor:

“Peki hangileri tüm geliştiricilere sahip? Dai’de bu var. Diğerlerinde yok. Örneğin, şu anda kaç farklı Dai biçimi var? POA ve Maker DAO arasında bir işbirliği olan ölçeklenebilir xDai var. Aztek protokolünden özel ZkDai var… Dai formlarının uzun bir listesi. Jordan Lyall hepsini GitHub’da barındırıyor. Ana ağda 26 farklı form, geliştirilmekte olan 11 dikir ve iki yeni fikir. Diğer stablecoin’lerde bu gelişmenin %1’ini bile görmüyorsunuz.”

Swope, takipçilerine her zaman geliştiricileri dikkatle takip etmek gerektiğini söylüyor. Swope’un listesindeki bir sonraki altcoin ise Uniswap (UNI). Swope, Uniswap için “%58’in üzerinde pazar payıyla DEX’lere (merkezi olmayan borsa) hakim durumda ve hacim 408 milyon doların üzerinde, bu bir DEX için daha önce duyulmamıştı ve geçmişte sadece merkezi borsalar bu tür bir eylemi gördü. Uniswap her hafta vampir saldırıları geçirdi ve bunu hemen aştı. Uniswap’in yakın zamanda hiçbir yere kaybolmayacağı netleşiyor” ifadelerini kullandı.

Üçüncüsü, Swope’un dört yıldır merkezi olmayan otonom organizasyon (DAO) altyapısını inşa etmekle meşgul olduğunu söylediği Aragon (ANT):

“Aragon, DAO organizasyonlarında kullanılmak üzere depolanan 350 milyon dolardan fazla varlıkla oluşturulan 1.600’den fazla DAO’ya sahip. Bu topluluklar arasında 1Hive, Honeyswap, Aave (Aave), Aavegotchi (GHST), Curve (CRV), Decentraland (MANA), district0x (DNT), mStable (MUSD), PieDAO ve hatta Stake Capital’in arkasında olanlar bulunmaktadır.”

Ölçeklendirme Sorunlarına Çözüm

Swope’un Ethereum’un ölçeklendirme sorunlarına potansiyel olarak uygun bir çözüm sunabileceğini söylediği xDai ise dördüncü sıradaki altcoin:

Ethereum ile ölçekleme? Bunun olması gerekiyor ve hemen şimdi olması gerekiyor. xDai, birçok kişinin kritik altyapı parçalarını dahil etmek için akın ettiği çalışan bir çözümdür. Veri kullanılabilirliği? Ocean (OCEAN)? Bu hafta xDai üzerinde geliştireceklerini duyurdular. DAO altyapısı? Aragon, xDai’yi geliştirdi ve geliştirmeye devam edecek.”

Swope, xDai gibi bir test ağının gelecekte “çok değerli” olabileceğini vurguluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x