Yükleniyor...

Popüler Yatırımcı: “Çok Yakında Altcoin’lerde Rahatlama Rallisi Göreceğiz”

Kripto para yatırımcısı Alex Saunders, XRP’nin 0,79 dolara yükselmesinin ardından yaşadığı keskin düşüşle alakalı açıklamalarda bulundu

altcoins

Kripto para yatırımcısı Alex Saunders, XRP’nin 0,79 dolara yükselmesinin ardından yaşadığı keskin düşüşle alakalı açıklamalarda bulundu. Saunders’a göre ufukta altcoin piyasasında büyük bir rahatlama yaşatacak bir ralli olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir tweet’te Saunders, XRP’nin 0,46 dolara düşmesinin altcoin sezonunun bittiğini göstermediğini vurguluyor.

“Sokaklarda kan var. İnanılmaz. XRP, son zamanlarda sahip olduğu canavarca hareketin önemli bir kısmını geri aldı. Altcoin’lerin öldüğünü sanmıyorum. Bir boğa piyasasındayız ve çok, çok yakında büyük bir rahatlama rallisi göreceğimizi düşünüyorum.”

Yatırımcılar, fiyatların bir düzeltmeden sonra potansiyel olarak daha yüksek hareket edebileceği alanları belirlemek için Fibonacci geri çekilme seviyelerine güveniyor. XRP’nin %61,8 Fibonacci seviyesine ulaşmasıyla Saunders, üçüncü en büyük kripto para biriminin ve altcoin’lerin genel olarak büyük bir sıçrama başlatmaya hazır olduğuna inanıyor.

Enz2xl5VEAAqtAZ

Yatırımcı ayrıca XRP’nin 0.45 dolarlık temel desteği özetlediği için sağlam bir trade fırsatı sunduğunu belirtti:

“2017’de bankalardan nefret ettiğim için XRP trade’i yapmayı reddettim. Masaya para bıraktım ve inatçıydım. Şimdi açık fikirliyim, en iyi görünen şeyi takas ediyorum, kârı daha fazla ETH’ye dönüştürmenin tadını çıkarıyorum.”

XRP, Hızını Yavaşlatmadı

XRP, bir haftadan kısa bir süre içinde 0,30 dolardan 0,79 dolara yükselmesini sağlayan bir hareketten geri çekilirken, kripto para istihbarat firması Santiment, bunun kripto para biriminde en çok tartışılan konu olmaya devam ettiğini ortaya koyuyor.

EnspvEzVkAEW3T8

Santiment şu açıklamayı yapıyor: “XRP, fantastik +% 160 yükselişinden sonra biraz soğuyor, ancak Santimentfeed ölçümlerine göre bu, 1 numaralı kripto para konusu olmaya devam etmesini yavaşlatmadı.”

CoinMarketCap‘e göre XRP, yazı yazılırken 0,64 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x