Anasayfa Haberler PornHub'ın Desteği ile Verge'nin (XVG) Fiyatı Yüzde 30'dan Fazla Arttı!

PornHub’ın Desteği ile Verge’nin (XVG) Fiyatı Yüzde 30’dan Fazla Arttı!

CoinMarketCap’in verilerine göre en büyük 66. altcoin olan Verge‘nin (XVG) fiyatı son 24 saatte yüzde 30’dan fazla arttı.

Son 24 saate 20 milyon dolarlık ticaret hacmini gören XVG, bu yazının kaleme alındığı sırada 0,005105 dolardan işlem görüyordu.

Verge XVG

PornHub Desteği

Kaynakların iddiasına göre XVG’nin fiyatının bu kadar güçlü şekilde artmasının asıl nedeni PornHub. PornHub, birkaç gün önce yayınladığı duyuru ile platformun üyelerinin artık PayPal ile ödeme yapamayacaklarını açıkladı. Bu açıklamanın ardından XVG hareketlenmeye başladı.

Geçtiğimiz yıl Verge (XVG) PornHub ile ortaklık kurmuştu. Bu ortaklık sonrası PornHub kullanıcıları ödeme işlemlerinde XVG’yi kullanabilmeye başladılar. Ancak PayPal’ın varlığından dolayı şimdiye kadar bu ortaklığa çok fazla önem verilmedi.

PornHub’ın PayPal’ı platformundan kaldırmasını açıklamasının ardından insanlar XVG’yi araştırmaya ve kuvvetle muhtemeldir ki edinmeye başladılar. Çoğu kripto para takipçisine göre XVG gibi bir kripto para birimi PayPal’ın yokluğunu doldurabilecek kapasitede.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları