Yükleniyor...

Porsche İlk NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Porsche, Miami'de düzenlenecek olan Art Basel fuarında ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Porsche Ilk NFT Koleksiyonunu Duyurdu

Porsche, Miami’de düzenlenecek olan Art Basel fuarında ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Otomotiv şirketleri, blockchain ve bağlantılı teknolojilerle olan bağlarını güçlendiriyor. Çok kısa bir süre önce, BMW’nin metaverse ve NFT için ticari marka başvurusunda bulunduğu bildirildi. Hyundai ve Ford gibi diğer otomobil üreticileri de bu yılın başlarında metaverse ve NFT’lerle ilgili çalışmalar yürüteceğini duyurdu. Porsche de ilk adımını NFT koleksiyonu ile atıyor.

Porsche, NFT Koleksiyonu Çıkarıyor

Porsche, Miami’deki Art Basel sırasında ilk NFT koleksiyonunu tanıtacak.

Porsche’nin dijital sanat alanındaki yeni projesi, Hamburglu tasarımcı ve 3D sanatçısı Patrick Vogel tarafından gerçekleştiriliyor. Porsche için, beyaz bir Porsche 911’i merkez alan dijital portreler tasarlıyor.

Satın almak isteyenler, Ocak 2023’ten itibaren toplam 7.500 adetlik dijital koleksiyona erişebilecek. Ayrıca, ön kayıt yaptırmak mümkün ve 1 kişi yalnızca 3 adet satın alabilecek.

Porsche Ilk NFT Koleksiyonunu Duyurdu 1

NFT sanat eserlerinin Porsche’nin benzersiz marka konumlandırmasını dijital dünyaya taşıdıklarını belirten Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Detlev von Platen, koleksiyon ile ilgili şunları söyledi:

“Porsche’nin yaratıcı sanatlarla uzun süredir devam eden bağları var ve Art Basel’de Porsche sanatının bir parçasına özel olarak sahip olmayı sağlayan güzel ve elbette benzersiz bir NFT setini piyasaya sürmek için bir sonraki adımı atmaktan heyecan duyuyoruz. Miami’deki lansman için ve önümüzdeki aylarda ısmarlama sanat eserleri geliştikçe NFT sahiplerinin çalışmalarına tanık olmak için heyecanlıyız.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x