Yükleniyor...

Porsche NFT’lerinin Fiyatı Yükseliyor

Porsche NFT'lerinin fiyatı geçtiğimiz günlerde düşüyor olsa da, fiyatlar yeniden yükselmeye başladı.

porsche 1280x720 1

Porsche NFT’lerinin fiyatı geçtiğimiz günlerde düşüyor olsa da, fiyatlar yeniden yükselmeye başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Alman otomobil üreticisi NFT’lerini piyasa sürmesinin ardından sert eleştirilerin odağında kalmıştı. Eleştirilerin ardından Porsche NFT’lerinin taban fiyatları yükselmeye başladı.

Porsche NFT Serisinin Taban Fiyatları Yükselmeye Başladı

Porsche NFT koleksiyonun taban fiyatı geçtiğimiz günlerde orijinal fiyatının iki katı arttı. İkinci piyasa fiyatının çıkış fiyatını karşılamak için mücadele ettiği lansmandan itibaren değişiyor ve NFT’lerin çoğu, projenin başlangıcınından kısa bir süre sonra daha alt bir fiyattan işlem görüyor.

Porsche’nin ilk planı, 7.500 NFT’yi 0.911 Ethereum (ETH) veya yaklaşık olarak 1.420 dolar taban fiyatından satmaktı. Bununla birlikte, NFT Twitter büyük arz ve yüksek fiyatın başarısızlığın yanı sıra markanın Web3 stratejisini anlama eksikliğine dikkat çekerek koleksiyonun lansmanını sert bir dille eleştirdi.

Ancak Porsche, NFT çıkarımının durdurulacağın ve yaratılan 2.363 NFT ile sona ereceğini beyan etti. Bunun arz şokuna ardından da fiyatın yükselmesine olanak vermesi ön görüldü.

OpenSea’den alınan verilere göre , ünlü 911 spor arabadan sonra modellenen NFT’ler şu anda 3.3 ETH yani yaklaşık olarak 5.200 dolar taban fiyatından işlem görüyor. Koleksiyonun toplam işlem hacmi ise 1.344 ETH veya yaklaşık 2.120.800 dolarda bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x