Yükleniyor...
Sponsored

Pos Malaysia, Ülkenin İlk NFT Pullarını Piyasaya Sürdü

Malezya'da posta dağıtım şirketi olan Pos Malaysia, ülkenin ilk NFT pullarını piyasaya sürdü.

Pos Malaysia Ulkenin Ilk NFT Pullarini Piyasaya Surdu

Malezya’da posta dağıtım şirketi olan Pos Malaysia, ülkenin ilk NFT pullarını piyasaya sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT’ler 2022 yılının ilk çeyreğinden itibaren düşüş gösterse de popülerliğini korumaya devam ediyor. Özellikle Kuzey Amerika’da yoğun ilgi gören NFT, Güneydoğu Asya’da da yaygınlaşmaya başladı. Tayland Postası koleksiyonunun ardından NFT pulları için bir adım da Pos Malaysia’dan geldi.

Pos Malaysia, Güneydoğu Asya’da NFT Pulları Çıkaran İkinci Ülke

Pos Malaysia, ülkenin ilk NFT pullarını çıkararak, Güneydoğu Asya’da Tayland’dan sonra bunu yapan ikinci posta hizmeti sağlayıcısı oldu.

Girişim, daha önce 50. Ulusal Günü anısına NFT posta pulları çıkaran Birleşik Arap Emirlikleri, projesiyle benzer bir nitelik taşıyor. Malezyalı posta şirketi, girişimin, 31 Ağustos Ulusal Günü ve 16 Eylül Malezya Günü ile birlikte, Empatbelas projesi kapsamında grup ve yerel perakende markası A Piece of Malaysia (APOM) arasında bir iş birliği olduğunu belirtiyor.

Pos Malaysia ve yerel perakende markası APOM arasındaki işbirliğiyle üretilen her pul klasöründe 14 puldan oluşan bir fiziksel pul sayfası bulunuyor. Set ayrıca, üç zarf, üç kartpostal, özel olarak tasarlanmış bir klasör ve ücretsiz NFT pullarını kullanmak için bir kullanıcı kılavuzu ile birlikte sunuluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x