Yükleniyor...

Potansiyeli Yüksek Altcoinler Hangileri?

En iyi Grafiklere Sahip Altcoinler Kripto para piyasası bir süredir makroekonomik sıkıntılardan dolayı beklenen performansı gösteremiyor.

En iyi Grafiklere Sahip Altcoinler

Kripto para piyasası bir süredir makroekonomik sıkıntılardan dolayı beklenen performansı gösteremiyor. Fakat analistler bazı altcoinlerin yükseliş görünümlü fiyat hareketine sahip olduğunu iddia ediyor. Bu analistlerden biri de Kaleo. 535 binden fazla takipçisi olan popüler analist şu anda XRP ve Tron’un en umut verici grafiklere sahip olduğunu ifade etti. Tron karşısında Bitcoin grafiğine bakan Kaleo, çapraz düşen direnç çizgisini başarıyla kırmasının ardından paritenin yeni bir kırılım için hazır olduğunu söyledi. Analistin işaret ettiği bir diğer altcoin ise XRP. Analiste göre şu anda piyasalarda en yükseliş görünümlü fiyat hareketine sahip altcoin Tron ve XRP.

Bitcoin grafiğini de değerlendiren analist, lider kripto para biriminin yeniden 20 bin doların üzerine çıkmadan önce 19 bin dolara dokunacağı ve bu dokunuşla birlikte piyasalardaki dinamiklerin değişeceğini söylüyor. Analist, Perşembe günü açıklanacak olan ABD Eylül ayı TÜFE verilerinin öncesinde piyasanın tepkisiz kalacağını düşünüyor. Fakat %8,1 gelmesi beklenen TÜFE verileri beklentileri aşar veya beklentilerin altında kalırsa piyasalarda aşağı veya yukarı yönde önemli hareketliliğe sahip olabilir. Kaleo, 2021’in Kasım ayında TÜFE verilerinin son 30 yılın rekor seviyesine ulaştığına ve bunun da Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması ve yaklaşık bir yıl süren düşüş trendinin başladığı döneme denk geldiğine dikkat çekiyor. 

SHIB %40 Yükselebilir

Yükseliş gerçekleştirmesi beklenen bir diğer altcoin ise Shiba Inu. Analistlere göre Shiba Inu fiyatında bir süredir görülen istikrarlı düşüş, düşen bir paralel kanal formasyonun ortaya çıkmasına sebep oldu. Bu durumla birlikte, fiyatlar formasyonun tepe ve dip noktasını birçok kez test etti. Bu formasyon düşüş trendine neden olsa da fiyatın direnç görevi gören düşen trend çizgisini geçmesi durumunda güçlü bir ralli tetiklenebilir. Analistlerin tahminine göre Shiba düşen trend çizgisini kırıp geçerse %40’a yakın yükseliş yaşayabilir. Direnç seviyeleri 0,000012 ve 0,000014 noktalarında bulunan Shiba’nın destek seviyeleri ise 0,00001 ve 0,,00009 dolar noktasında bulunuyor. Analistlere göre Shiba yatırımcıları hem aşağı hem de yukarı yönlü fiyat hareketlerinde bu seviyeleri dikkatle takip etmeli. 

XRP Fiyat Analizi 

Şimdi de dilerseniz XRP’nin destek ve direnç seviyelerine göz gezdirelim. XRP şu anda yaşadığı düşüş hareketine devam ederse karşılaşacağı ilk destek seviyesi 45 cent ikinci destek seviyesi ise 38 cent noktasında bulunuyor. Popüler analist Kaleo’nun dediği gibi bir ralli yaşarsa XRP’de takip edeceğimiz ilk direnç seviyesi 53 cent diğer direnç seviyesi ise 60 cent noktalarında bulunuyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner