Yükleniyor...

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Lee’leri Birbirine Karıştırdı!

Bir süredir açıkça kripto paralara ilgi duyduğunu ve hatta yatırım yaptığını ifade eden ünlü ekonomist Prof.

Prof. Dr. Özgür Demirtaş

Bir süredir açıkça kripto paralara ilgi duyduğunu ve hatta yatırım yaptığını ifade eden ünlü ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın Instagram’a attığı fotoğraf kripto topluluğunda büyük ses getirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Demirtaş’ın paylaşımının büyük ses getirmesinin nedeni ise Fundstrat Global’in kurucu ortağı Thomas Lee ile Litecoin’in yaratıcısı olan bilgisayar bilimcisi Charlie Lee’yi birbirine karıştırmasıydı.

Instagram’daki bir fotoğrafını Twitter’da paylaşan Demirtaş, “Kripto paralarla yakından ilgili olanlar yanımdaki kişiyi hemen tanıyacaklar :-) Kendisini 3 ay önce ağırladık. Sohbet mükemmeldi. New York’da tekrar görüşmek üzere sözleştik.” notunu düşen Demirtaş, tweet’ine yorum yapan bir kişiye cevap verdi ve yanında kişinin Litecoin kurucusu Charlie Lee olduğunu söyledi. Ancak yanındaki kişi aslında Fundstrat Global’in kurucu ortağı Thomas Lee’ydi.

Demirtaş’ın cevabı kısa sürede kripto topluluğundan birçok ismin dikkatini çekti ve eleştiri yağmuru başladı. Twitter’da “Squanch” adıyla bilinen trader “Hoca popülarizmin kurbanı oldu.” değerlendirmesinde bulunurken “Selcoin” adıyla tanınan analist “Herkes işini yapsın” diyerek Demirtaş’a yüklendi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x