Anasayfa Haberler Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Lee'leri Birbirine Karıştırdı!

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Lee’leri Birbirine Karıştırdı!

Bir süredir açıkça kripto paralara ilgi duyduğunu ve hatta yatırım yaptığını ifade eden ünlü ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın Instagram’a attığı fotoğraf kripto topluluğunda büyük ses getirdi.

Demirtaş’ın paylaşımının büyük ses getirmesinin nedeni ise Fundstrat Global’in kurucu ortağı Thomas Lee ile Litecoin’in yaratıcısı olan bilgisayar bilimcisi Charlie Lee’yi birbirine karıştırmasıydı.

Instagram’daki bir fotoğrafını Twitter’da paylaşan Demirtaş, “Kripto paralarla yakından ilgili olanlar yanımdaki kişiyi hemen tanıyacaklar 🙂 Kendisini 3 ay önce ağırladık. Sohbet mükemmeldi. New York’da tekrar görüşmek üzere sözleştik.” notunu düşen Demirtaş, tweet’ine yorum yapan bir kişiye cevap verdi ve yanında kişinin Litecoin kurucusu Charlie Lee olduğunu söyledi. Ancak yanındaki kişi aslında Fundstrat Global’in kurucu ortağı Thomas Lee’ydi.

Demirtaş’ın cevabı kısa sürede kripto topluluğundan birçok ismin dikkatini çekti ve eleştiri yağmuru başladı. Twitter’da “Squanch” adıyla bilinen trader “Hoca popülarizmin kurbanı oldu.” değerlendirmesinde bulunurken “Selcoin” adıyla tanınan analist “Herkes işini yapsın” diyerek Demirtaş’a yüklendi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.775,400.36%