Yükleniyor...

QuickNode, Yatırım Turunu Tamamladı

QuickNode, B serisi yatırım turunda 800 milyon dolar değerlemeye ulaştı.

Bitcoin Madencisi Core Scientific Iflas Basvurusunda Bulunacak

QuickNode, B serisi yatırım turunda 800 milyon dolar değerlemeye ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto altyapı şirketi QuickNode, yatırım turunda 800 milyon değerlemeye ulaşırken 60 milyon dolar ise yatırım aldı. Kurucu ortak ve CEO Alex Nabutovsky, şirketin Ekim 2021’de 250 milyon dolar değerinde olduğunu söyledi.

QuickNode, 800 Milyon Değerlemeye Ulaştı

Blockchain geliştirme araçları sağlayan bir Web3 altyapı firması olan QuickNode, B serisi yatırım turunda 60 milyon dolar yatırım alırken 800 milyon dolarlık değerlemeye ulaştı.

QuickNode’un yaptığı duyuruya göre, Dan Tapiero’nun 10T Holdings’i, Alexis Ohanian’ın Seven Seven Six, Tiger Global, Protocol Labs, QED Investors ve diğerlerinin katılımıyla yatırım turu yönetildi. QuickNode’un CEO’su ve kurucu ortağı Alex Nabutovsky verdiği bir röportajda, anlaşmanın bir parçası olarak Tapiero’nun QuickNode’un yönetim kuruluna katılacağını söyledi.

QuickNode, FTX’in batışı sırasında para toplamayı başardı. Nabutovsky, şirketin B serisi tur için Eylül ayında artırmaya başladığını ve Aralık ayında kapattığını söyledi. Nabutovsky, QuickNode’un büyüyen işi ve hizmetlerine olan talebi nedeniyle bunun mümkün olduğunu ekledi.

Nabutovsky konu hakkında şunları söyledi:

“QuickNode’un iki rekor çeyreği vardı. İnanılmaz miktarda talep ve büyüme yaşadık. Geçen yıl gelirimiz yüzde 300’den fazla arttı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x