Yükleniyor...

Quoine CEO’su: Bitcoin (BTC) Tüm Zamanların Rekorunu Kıracak

Japon kripto para borsası operatörü olan Quoine’in CEO’su Mike Kayamori, Bloomberg'e verdiği demeçte Bitcoin'in 2019 sonuna kadar tüm zamanların rekorunu kıracağını söyledi.

Bitcoin BTC Mike Kayamori

Japon kripto para borsası operatörü olan Quoine’in CEO’su Mike Kayamori, Bloomberg’e verdiği demeçte Bitcoin’in 2019 sonuna kadar tüm zamanların rekorunu kıracağını söyledi.

Yakın gelecek öngörüsünü paylaşan Kayamori, Bitcoin’in fiyatını yukarı çekecek yeni bir şey veya katalizör olmadığını belirtti. Kayamori, 2019’la birlikte kripto para piyasalarındaki durumun ve momentumunun değişmesini bekliyor. 4.000 dolar seviyesini teknik dip nokta olarak tanımlayanların aksine Kayamori, asıl dip noktanın yakında görüleceğini de söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kayamori açıklamasını “Eğer belirli sayıdaki madenci sektörden çekiliyorsa denge yaklaşıyor demektir. Piyasalar hem aşağı hem de yukarı yönlü aşırı tepki gösteriyorsa dibin yaklaştığını söyleyebilirsiniz.” şeklinde sürdürdü.

Kayamori’ye göre, Japon düzenleyiciler 2018 Ocak ayında gerçekleşen 534 milyon dolarlık Coincheck soygununun ardından yeni kripto para borsalarını onaylamaya yeniden başlayacak. Ayrıca Kayamori, bazı dev borsaların Japon Finansal Hizmetler Ajansı’nın (FSA), Coincheck hack olayından sonra sektörü temizlemek için getirdiği iş geliştirme emirlerine uyum sağladığını dile getiriyor.

Uyumluluk, varlık ayrımı, denetim, güvenli soğuk deposu ve de finansal sektör veteranlarının artan katılımıyla birlikte Japonya’daki kripto para sektörünün “konsolidasyon” döneminde olduğunu belirten Kayamori, Japonya’nın kripto paraları düzenleyen ilk küresel ekonomik oyuncu olduğunu ifade ederek ülkenin ICO’lara karşı tutumunu üstü kapalı da olsa övdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x