Yükleniyor...

Rallinin Ardından Ripple (XRP) Düşüşe Geçti

Ripple tarafından yönetilen XRP, hafta genelinde diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi boğalar tarafından yükseltilmesinin ardından sert düşüşe geçti.

Ripple XRP Düşüş Kasım 2018

Ripple tarafından yönetilen XRP, hafta genelinde diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi boğalar tarafından yükseltilmesinin ardından sert düşüşe geçti.

XRP’de Sert Düşüş

Kripto para piyasası bir bütün olarak düşüşe geçmiş durumda. Stellar (XLM), Bitcoin Cash (BCH) ve EOS dahil olmak üzere bu haftaki ralli sırasındaki üst düzey oyuncuların fiyatı büyük oranda düştü. Ripple (XRP) tarafında ise kayıp bir hayli yüksek.

Yüzde 26,94’lük artışla 0,449’dan 0,570 dolara kadar yükselen ve en iyi performansı gösteren kripto para birimlerinden biri XRP oldu. Kripto paranın fiyatındaki düşüş yüzde 8’leri gördü. Şu anda 0,49 dolar seviyesinde işlem görüyor.

[bkz id=”5461″]

Kripto Para Piyasası Kasım 2018

XRP’nin güçlü bir şekilde yükselişinin altında ise SWIFT ile entegre bir şekilde çalışmaya başlayacağı yönündeki spekülasyonlar yer alıyor. SWIFT’in iddiaları reddetmesi fırsat yatırımcılarının geri çekilmesine neden oldu.

Genel olarak geleceği hakkında karamsarlığın ve fiyatların düşeceği beklentisinin hakim olduğu kripto para piyasası uzun zamandır tam olarak ayı piyasası eğilimi gösteriyor. Bu eğilimin son günlerdeki yükselişme kırılacağı ve boğa piyasası eğilimine gireceği yönündeki beklentiler boşa çıkmış durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner