Yükleniyor...

Ralliye Giden Yolda Bitcoin (BTC) Geri Çekildi

Ünlü TV programcısı Max Keiser'e göre; Bitcoin'in fiyat düzeltmesi, kripto para birimi yeni zirvelere çıkmadan önce "kısa" bir geri çekilmeyi temsil ediyor.

bitcoin bull

Ünlü TV programcısı Max Keiser’e göre; Bitcoin’in fiyat düzeltmesi, kripto para birimi yeni zirvelere çıkmadan önce “kısa” bir geri çekilmeyi temsil ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Heisenberg Capital’in kurucusu Max Keiser, Bitcoin fiyatının 28.000 dolarlık bir fiyat artışına yaklaştığını söyleyerek kripto para piyasası hakkındaki yorumda bulundu. Token fiyat kazandıkça, 20.000 dolarlık en yüksek fiyat seviyesinin bir direnç noktası olmayacağını öne sürdü.

Bu da Keiser’ın Bitcoin’in 6 rakamlı bir fiyata yöneldiği boğa koşusu yorumuyla özdeşleşiyor. Attığı son tweet’inde kripto para biriminin bir geri çekilme ile 28.000 USD göreceği yönündeki tutumunu yeniden doğruladı. Geçen ayın sonunda şunları söyledi:

“Bir geri çekilme görmeden önce 28.000 doları göreceğiz ve sonra 6 haneli rakamlara gidiyoruz.”

Bitcoin Düzeltmesi Hakkında

Ticaretin son 24 saati içinde Bitcoin, fiyatta mütevazı bir düşüşle geri adım attı. CoinMarketCap grafiklerine göre 12.034 dolardan 11.018,13 dolara düşüş açıktır. Dijital varlık şu anda 11.205 dolardan işlem görmektedir.

Yine de bu fiyattaki düşüş, düşüş eğilimi yerine yatırımcılarının yaşadığı bir sarsıntı olarak gören Bitcoin boğalarını rahatsız etmiyor gibi görünüyor. Tanınmış bir kripto para birimi yatırımcısı olan Scott Melker de, düşüşten önce düşüş eğilimlerinin ve bir satışın şaşırtıcı olmadığını belirtti:

Bir diğer önemli kripto para birimi olan PlanB, Bitcoin fiyatının bir ralli için yolda olduğuna inanıyor. Ünlü analist trend için kendi stok akış (STF) modelini kullanarak, kripto para biriminin fiyatının 100.000 dolara ulaşma yolunda olduğuna inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x