Yükleniyor...

Ramp, Bir Yatırım Turunda 70 Milyon Dolar Topladı

İngiltere merkezli bir kripto girişimi olan Ramp, B serisi bir yatırım turundan 70 milyon dolarlık fon topladı.

Ramp Bir Yatirim Turunda 70 Milyon Dolar Topladi

İngiltere merkezli bir kripto girişimi olan Ramp, B serisi bir yatırım turundan 70 milyon dolarlık fon topladı.

Kripto piyasasında yatırım turlarının sayısında artış yaşanıyor. Ayrıca öne çıkmayı başaran projeler, güçlü bir fon desteğini arkasına alıyor. Tüm bu süreçler, kripto ayı piyasasındaki gelişme çalışmalarına yardımcı olacak. Geçtiğimiz günlerde, kripto para borsası Coinmetro 7 milyon dolarlık fon toplamayı başardı. Ancak yatırım turlarına olan ilgi, günden güne artıyor. Son olarak Ramp, 70 milyon dolarlık fon desteğini arkasına aldı.

Ramp, Web3 Alanına Yoğunlaştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paralar ve geleneksel finansı birbirine bağlamak için hizmet veren Ramp, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) fonlarından 70 milyon dolar topladı. Fon turuna, Mubadala Capital ve Korelya Capital öncülük etti.

Ramp, kullanıcıların herhangi bir uygulama veya web sitesinde kripto para satın alımlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor. PayPal ve Stripe platformların, Web3 halini piyasaya sürmüş olacak.

Ramp’ın hizmet vereceği sektörde güçlü isimler de yer alıyor. Bu isimlerden bazıları, GameStop ve Sorare gibi projeler olacak. Kurucu ortak ve CEO Szymon Sypniewicz, mevcut 200 çalışan sayısını artıracağını ve genişleme çalışmalarına yoğunlaşacaklarını belirtti. Ayrıca CEO, yerel para birimlerinin ve kripto para birimlerinin entegrasyonuna da yoğunlaşacaklarını dile getirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x