Yükleniyor...

Rapor: “Bitcoin 40, Ethereum 16, Litecoin 50 ve Bitcoin Cash 54 Kat Artacak”

Kripto Araştırma Ekibi olarak tanımlanan bir araştırma ekibi kısa süre önce Bitcoin ve altcoin’ler için aşırı yüksek seviyeleri tahmin eden bir rapor yayınladı

Bitcoin BTC Ethereum ETH Litecoin LTC Bitcoin Cash BCH BTC ETH LTC BCH

Kripto Araştırma Ekibi olarak tanımlanan bir araştırma ekibi kısa süre önce Bitcoin ve altcoin’ler için aşırı yüksek seviyeleri tahmin eden bir rapor yayınladı. Tahminlerinin önümüzdeki 10 yıl içinde gerçekleşmesini bekliyorlar.

Bitcoin (BTC) 397 Bin Dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Elde edilen sonuçlar, “Hedef Adreslenebilir Piyasa (TAM)” olarak adlandırılan gelecekteki fiyat kripto para birimi tahminini belirlemek için danışılan bir metriğin eleştirel analizinden büyük ölçüde etkilendi. Araştırma grubu tarafından kullanılan kripto para birimleri için Hedef Adreslenebilir Piyasası, vergi kaçakçılığı, değer deposu, çevrimiçi işlem, havale, mikro ödemeler, rezerv para birimi, çevrimiçi kripto ticareti, çevrimiçi kumar, offshore hesapları, tüketici kredileri ve diğerlerini içeriyor.

Analizlerinin sonuçlarına göre, Bitcoin, fiyatını 397 bin dolara kadar gönderecek devasa bir boğa koşusu yapmak için uygun şartlara sahip. Rapor, Bitcoin’in adreslenebilir piyasanın sadece %0,44’üne nüfuz ettiğini tahmin ediyor. Bitcoin şu anda benimseme eğrisinin başlangıcındadır. Bu nedenle, dijital varlığın toplam adreslenebilir piyasanın yaklaşık  10’una ulaştığında 400.000 dolara ulaşma olasılığı yüksektir.

Altcoin’ler Bitcoin’i İzleyecek

Bu nedenle, Bitcoin’in 2030’da belirtilen fiyat noktasına geçmeden önce 2025 yılına kadar aşırı bir fiyatla işlem yapması bekleniyor. Evlat edinme oranının beklenen genişlemesi Bitcoin’in %4000 artmasına neden olurken, Ethereum %1600, Litecoin %5000 ve Bitcoin Cash‘in 2030 yılına kadar %5400 artmasına neden olacak.

Bitcoin fiyatı, kripto para biriminin ana itici gücünden ve fiyat belirleyicisi olan spekülasyondan da etkilenecektir. Bitcoin fiyatı şu anda 9.500 dolar fiyat bölgesinde seyrediyor ve yılın ilk çeyreğinde kaydedilen tasfiyeyi tamamen toparlamış gözüküyor.

Mayıs ayında gerçekleşen yarılanma etkisi ve balinaların piyasa spekülasyonu ile birleşmesi olası etkisi, önümüzdeki 10 yıl içinde 397 bin dolarlık fiyat tahminini oldukça ulaşılabilir kılıyor. Fiyat artışı beklentisiyle spekülasyon bir kez daha Bitcoin fiyatını aya yöneltecek. Bu olduğunda, bir sonraki hareket yönlerini belirlemek için çoğunlukla Bitcoin fiyatına dayanan altcoin’ler bu trendi takip edecektir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x