Yükleniyor...

Ray Dalio: Bitcoin (BTC) Kendini İspatladı

Önde gelen hedge fonu Bridgewater Associates'in kurucusu Ray Dalio, Bitcoin (BTC) Texas A&M’nin Bitcoin Konferansında söz aldı:

ray dalio

Önde gelen hedge fonu Bridgewater Associates’in kurucusu Ray Dalio, Bitcoin (BTC) Texas A&M’nin Bitcoin Konferansında söz aldı:

“Bitcoin, kendisini emsal değeri olan bir para birimi olarak ispatladı.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dalio, en büyük kripto para biriminin hiçbir zaman hack saldırısına uğramadığını ve benimsenmesinin artarak devam edeceğini belirtti.

Ünlü milyarder, yatırımcıların tek bir varlığa odaklanmalarının yanlış olduğu iddia etti. Bunun yerine yatırımcıları portföylerini çeşitlendirmeye davet etti.

“Yatırımcılar tek bir varlığa odaklanmamalı. Portföyünüz üzerinde çeşitlendirici bir etkisi olacak varlıklara yönelebilirsiniz.”

Dalio ayrıca, devlet tahvilleri ve nakit ile ilgili eleştirilerini arttırarak, yatırımcılara bu varlıkları ellerinde tutmamalarını tavsiye etti.

Dalio’nun yanı sıra, yüksek profilli Bitcoin konferansında risk kapitalisti Tim Draper, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Dallas Federal Rezerv Bankası’ndan Rob Kaplan ve hedge fon yöneticisi Bill Miller gibi bir dizi yüksek profilli konuşmacı yer aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x