Yükleniyor...

Reddit Kullanıcısı Kripto Para Oyunu Yarattı

Bir Reddit kullanıcısı, kripto topluluğuna tatil hediyesi olarak yeni bir kripto para oyunu tanıttı

reddit kullanıcısı kripto para oyunu yarattı

Bir Reddit kullanıcısı, kripto topluluğuna tatil hediyesi olarak yeni bir kripto para oyunu tanıttı. 24 Aralık’ta Reddit’te paylaşılan yeni “Satoshi vs. The Shills” adlı oyun, Bitcoin‘in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto’yu ana karakter olarak içeren bir hayatta kalma oyunu olarak hazırlanmış.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Oyun, Android kullanıcıları için Google Play mağazasında mevcut. Oyunun geliştiricisi Big Hands, oyunun iOS veya diğer platformlarda yayınlamayı planlayıp planlamadığını henüz bildirmedi.

kripto para oyunu

“Bitcoin Öldü Kardeşim”

Oyuncuların Nakamoto rolünü üstlenmesine izin verilen oyunda, Bitcoin yerine diğer kripto para birimlerini savunan “Shiller” topluluğuna karşı bir savaş veriliyor. Oyunda “Büyükannemin ICO’sunu kontrol et”, “Evet, ama daha iyi bir para biliyorum” veya “Bitcoin öldü kardeşim” gibi tipik cümleler kuruluyor. Oyuncunun misyonu, shiller topluluğu üyelerini vurmak ve dünyayı ele geçirmelerini durdurmak olarak belirlenmiş.

Kripto Para Oyunu Benimsemeyi Sağlıyor

Oyun, büyüyen kripto para birimi sektörünün benimsenmesini sağlayabilecek nitelikte. Kripto sadece (burada olduğu gibi) bir oyun alanı kaynağı olarak hizmet etmekle kalmaz, aynı zamanda yenilikçi oyun fırsatlarına yeni teknolojiler de sağlar. ABD merkezli BT firması Advanced Micro Devices, 12 Aralık’ta teknolojinin sektördeki kullanımını ilerletmek için Blockchain Game Alliance’a katıldı. Paylaşılan son uzman görüşlerine göre, oyunların kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesinin anahtarı olduğu iddia ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x