Yükleniyor...
Sponsored

Reddit, NFT Alanında Yoğun İlgi Görüyor

Temmuz ayında NFT alanına atılan Reddit, çıkardığı avatar koleksiyonları ve NFT pazarı için 3 milyon kullanıcıya erişti.

Reddit NFT Alaninda Yogun Ilgi Goruyor

Temmuz ayında NFT alanına atılan Reddit, çıkardığı avatar koleksiyonları ve NFT pazarı için 3 milyon kullanıcıya erişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir NFT pazarı başlatan Reddit, kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gördü. Redditör olarak tabir edilen kullanıcıların, Blockchain tabanlı resimleri sabit bir ücret ile satın almaları sağlandı. NFT piyasasında yaşanan çalkantılı gündemden etkilenmeyen şirket, NFT alanındaki çalışmalarında yoğun bir taleple karşılaştı.

Reddit NFT Koleksiyonlarına Yoğun İlgi

Sosyal medya platformu Reddit, NFT piyasasında söz sahibi olmak istiyor. Avatarlardan oluşan koleksiyon ürünlerini, kullanıcıların beğenisine sunacak. Geçtiğimiz aylarda şirket, 30 sanatçıyla ortaklık kurmuştu. Platform için belirlenmiş 40 bin NFT avatar tasarımına, 10 ila 100 dolar arasında bir fiyat biçildi. Bu ürünlerin tamamı, topluluğun yoğun ilgisiyle tükendi.

Reddit ürün sorumlusu Pali Bhat, 3 milyondan fazla kullanıcının sırf avatar alabilmek için cüzdan açtığını belirtti. Yoğun ilgi gören Vault cüzdanına, platformda NFT avatarı kullanmak isteyen Redditör’ler dahil oldu.

Sınırlı sayıdaki bu ürünlere ulaşan kullanıcılar, Reddit platformunda kullanım hakkı elde edecek. Ayrıca, bu avatarlar dış platformlarda da sergilenecek.

Sosyal medya platformu, NFT koleksiyonu için Polygon ağını tercih etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x