Yükleniyor...

Reddit NFT’leri 10 Milyon Cüzdana Yaklaştı

Sosyal medya platformu Reddit'in oluşturduğu NFT serisi, yaklaşık 11 ay sonra 10 milyon cüzdana erişmek üzere.

Reddit nft

Sosyal medya platformu Reddit‘in oluşturduğu NFT serisi, yaklaşık 11 ay sonra 10 milyon cüzdana erişmek üzere.

Kripto para piyasası ve beraberinde gelişen kategoriler üzerinde ayı piyasası devam ediyor. Özellikle metaverse, NFT ve GameFi taraflarında toparlanmalar olsa da yükseliş senaryoları tam anlamıyla gerçekleşmiş değil. Tüm bunlara rağmen Reddit, oluşturduğu NFT serisinde 10 milyon kişiye erişmek üzere. Dune Analytics’e göre, şu anda 9.909.465 cüzdan Reddit NFT’si tutuyor.

Reddit NFT’leri Milyonlara Hitap Ediyor

Durgun geçen NFT piyasasında, Reddit‘in oluşturduğu koleksiyon popülerlik kazanmaya devam ediyor. Dune Analytics, Reddit NFT serisinin 10 milyona yakın kullanıcıya eriştiğini dile getirdi. Ayrıca araştırma platformu, Reddit NFT’si tutan cüzdanların 7,7 milyonunun tekil cüzdanlar olduğunu belirtti.

Geçtiğimiz yılın temmuz ayında piyasaya çıkan Reddit NFT’leri, Polygon ağında kullanıcılara sunuldu. Avatar serisi olarak sunulan NFT’ler, bağımsız sanatçılar ve Reddit içerik oluşturucuları tarafından hazırlandı. Piyasaya çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gören koleksiyon, 2023’ün başından itibaren patlama yaşadı. 2023’ten bu yana Reddit NFT sahipleri yüzde 80 artış gösterdi.

Dune reddit nft

Ayrıca Dune Analytics, NFT koleksiyonunun toplam 32,6 milyon dolara yakın bir hacme ulaştığını aktardı. Toplam Reddit avatar NFT satışı ise 303.033 seviyesinde. Yoğun talep gören koleksiyonda, son 24 saatte 247 satış işlemi gerçekleşti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x