Yükleniyor...

Reddit’in Parlayan Yıldızı Bitcoin: 1.2 Milyon Aboneyi Geçti

Reddit'deki r/Bitcoin subreddit'i, Bitcoin hayranları için en popüler forumlardan biri olmaya devam ediyor.

Reddit Parlayan Yıldızı Bitcoin 1.2 Milyon Aboneyi Geçti

Reddit’deki r/Bitcoin subreddit’i, Bitcoin hayranları için en popüler forumlardan biri olmaya devam ediyor. Öyle ki subreddit’in abone sayısı 1.2 milyonu geçti.

Subreddit, Kasım 2012’den beri var ve o zamandan bu yana popülaritesinde meteorik bir artış görüldü. 2017 yılının başında subreddit’te yalnızca 200 bin abone bulunuyordu. 2017’nin sonunda başlayan ve 2018’in başına kadar devam eden güçlü boğa koşusu sırasında abone sayısı 634 bine kadar çıktı. Beklentileri aşan abone sayısı 2018’deki ayı piyasasında da yükselmeye devam etti. Ocak 2018’den bu yana subreddit’in abone sayısı ikiye katlandı.

2019’un başında, subreddit’in abone sayısı 1 milyonu geçti ve yükseliş devam etti. O zamandan beri abone sayısında 200 bin gibi bir artış yaşandı. Şu an için r/Bitcoin subreddit’i çevrimiçi en büyük Bitcoin topluluğu konumunda.

Peki Bu Ne Anlama Geliyor?

Çevrimiçi bir Bitcoin topluluğundaki böylesi yükseliş Bitcoin taraftarlarının sayısının her geçen gün arttığının en açık göstergesi. Reddit’teki Bitcoin topluluğuna abone olanlar ciddi ciddi kripto paralarla ilgilenenlerden oluşuyor ve bu şekilde gündemi daha yakından takip ediyorlar.

Sonuç olarak, Bitcoin tüm sektör için temel olmaya devam ettiğinden aslında bu durum tüm sektör için iyi bir haber. Birçok abone Blockchain dünyasındaki en son haberleri ve trendleri takip etmek için de r/Bitcoin’i kullanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner