Yükleniyor...

Redditör, Kripto Fiyatlarını Tahmin Eden Bir Bot Paylaştı

Reddit kullanıcısı xk4rimx, kripto para birimlerinin fiyatlarını tahmin eden Telegram tabanlı bir bot ortaya çıkardı.

Redditor Kripto Fiyatlarini Tahmin Eden Bir Bot Paylasti

Reddit kullanıcısı xk4rimx, kripto para birimlerinin fiyatlarını tahmin eden Telegram tabanlı bir bot ortaya çıkardı.

Kripto para sektöründe bot kullanmak yeni bir kavram değil. Kripto para birimlerine yatırım yapmak ve alım satım yapmak, potansiyel yüksek getirileri nedeniyle birçok kişiye çekici geliyor. Elbette, bu potansiyeli yakalamak özellikle mevcut piyasa koşullarında zor bir hale geliyor. Bazı yatırımcılar da kripto botlarıyla piyasa hareketlerini takip ediyor.

Reddit Kullanıcısından Telegram Tabanlı Kripto Bot

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Botun tasarımcısı, ürününün kripto fiyatlarını tahmin edebileceğini vaat ediyor. Bot, bir Bitcoin’in önümüzdeki ay, hafta veya gün içinde kaç Ethereum ( ETH ) coin değerinde olacağına dair bir tahmin oluşturmak için de kullanılabiliyor.

Birinci sınıf bir Heroku dyno’da barındırılan ve Firebase veritabanını kullanan botun kullanımı çok kolay ve Telegram sohbetindeki tüm talimatları detaylandırabiliyor.

redditor kripto bot

Örneğin, Bitcoin (BTC) fiyat tahminini öğrenmek istiyorsanız; “/pred btc d” yazıp Bitcoin için 1 günlük fiyat tahmin tablosu şeklinde anında cevap alabiliyorsunuz.

Diğer kripto tahminleri için atanan ticker sembolleri kullanılarak tahminler yapılabiliyor. Haftalık ve aylık tahminler, mesajdaki “d” harfini haftalık tahmin için “w” veya aylık tahmin için “m” olarak değiştirmek gerekiyor.

Bot ayrıca, bir Bitcoin’in önümüzdeki ay, hafta veya gün içinde kaç Ethereum (ETH) coin değerinde olacağına dair bir tahmin oluşturmak için de kullanılabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x