Yükleniyor...

Reef Finance (REEF), DeFi ve NFT’leri Reef Ağına Getirmek için 20 Milyon Dolarlık Hibe Projesi Başlattı

Blok zinciri sahnesinin farklı bölümlerinden geliştiriciler, Reef Finance (REEF) hibe programına katılmaya davet edildi.

reeef hibe

Blok zinciri sahnesinin farklı bölümlerinden geliştiriciler, Reef Finance (REEF) hibe programına katılmaya davet edildi.

Reef Finance ekibi, Substrate çerçevesinde DeFi odaklı bir blok zinciri oluşturmakla görevlendirildi. Son zamanlarda, Canary ana ağı faaliyete geçti ve şimdi Reef Finance, geliştiriciler için büyük ölçekli bir hibe programı sunuyor. Reef Finance tarafından U.Today ile paylaşılan özel bir basın açıklamasına göre, 20 milyon dolarlık hibe programı için başvurular şu an açık.

Reef Finance, geliştirme sürecini etkileyici fonlarla hızlandıracak ve en umut verici blok zinciri projelerini birinci sınıf altyapı ile donatacak. Ekip, blok zinciri endüstrisi için önemli kullanım durumlarını ele alan herhangi bir projenin finansman için başvurabileceğini vurguluyor. Bu arada, odak noktası merkezi olmayan finansal uygulamalar (DeFi). Örneğin, en çok tercih edilen kullanım durumlarının listesi, ödünç verme/borç alma protokolleriyle başlar.

Ethereum dApp’leri Reef Chain’e Geçebilir

Bunun yanı sıra, Reef Finance, NFT odaklı ürünler, cüzdanlar ve arayüzlerin yanı sıra blok zinciri geliştirme araçlarıyla da ilgilenmekte. Reef Finance, Substrate’ın teknik özelliklerinden yararlanarak kullanıcılarının düşük veya sıfır işlem maliyetlerinden, yüksek hızlardan ve ölçeklenebilirlikten yararlanmasına olanak tanır.

Hem Solidity hem de EVM’yi desteklediğinden, ağın sürekli tıkanıklığı nedeniyle kullanılamaz hale gelen Ethereum tabanlı her merkezi olmayan uygulama sorunsuz bir şekilde Reef Chain’e taşınabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner