Yükleniyor...

Rekor İşlem Ücreti: Tek İşlem için 656 ETH (85 Bin Dolar) Ödedi!

12 Mart'ta başlayan kripto para piyasasındaki çöküş devam ederken Blockchain'lerde birbirinden ilginç olaylar yaşanıyor.

Ethereum

12 Mart’ta başlayan kripto para piyasasındaki çöküş devam ederken Blockchain’lerde birbirinden ilginç olaylar yaşanıyor. Dün Ethereum Blockchain’inde birçok kişinin anlamlandıramadığı bir işlem gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ağda 656 ETH işlem ücretine sahip bir akıllı sözleşme oluşturuldu ve anonim bir kullanıcı Ethereum Blockchain’inde tek işlem için 656 Ether (ETH) yani 85 bin 489 dolar ödedi. Şu an için bunun bir yapılan bir hata mı yoksa sistem kaynaklı bir yanlışlık mı olup olmadığı bilinmiyor.

Bu denli yüksek işlem ücretine sahip akıllı sözleşme Ethereum Vakfı’nda görevli Hudson James’ın attığı tweet ile ortaya çıktı.

Birçok kullanıcı bu durumun Ethereum istemcisinde oluşan bir hatadan kaynaklı olduğunu iddia ederken, bazı kullanıcılar ise Ethereum’un 12 Mart’ta yüzde 50’ye yakın değer kaybetmesinden dolayı böyle bir durumun oluştuğunu iddia etti.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında, akıllı sözleşmenin sahibinin hangi risklerle karşı karşıya olduğunu bilmediğimiz için kesin bir şey söylemek mümkün değil.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x