Yükleniyor...

Rekor Kıran Bitcoin Hash Oranı Sonrası Analistler BTC İçin Kritik Seviyeleri Açıkladı

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, kripto trader’ları ve analistler BTC’nin gelecekteki fiyat konusunda iyimser hale geliyor.

bitcoin hash yükseliş

Bitcoin hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, kripto trader’ları ve analistler BTC’nin gelecekteki fiyat konusunda iyimser hale geliyor.

Bitcoin (BTC) Hash Oranı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde

CoinMarketCap’e göre, 2020’de Bitcoin fiyatı yavaşça yükselmeye başladı ve 7200 doları aştı ve 3 Ocak’ta 7.288 dolara ulaştı. Yazım zamanında lider kripto para birimi 7.392 dolardan işlem görüyor. Bunun nedeni, 1 Ocak’ta Bitcoin hash oranının yeni bir rekor seviyeye yükselmesi ve 119 milyon TH/s’ye ulaşması olarak görülüyor.

Bazı kripto para trader’ları düşüş ve yükseliş senaryoları arasında ayrılmaktadır, bunun yanın bazıları ise hash oranının artmasının, gelecekte fiyatlarda keskin bir sıçrama gösterebileceğine inanıyor.

“Bitcoin (BTC) Fiyatı Yakında Patlayacak”

Trader ve analist @themooncarl, yukarıda belirtilen Bitcoin hash oranı artışına bahis yaptı ve 2017’nin sonlarına doğru Bitcoin fiyatının 20.000 dolara yaklaştığı zamana kıyasla 8 kat daha yüksek olduğunu söyledi. BTC fiyatının yakında ‘patlamasını’ bekliyor.

Bitcoin (BTC) 7.800 Doları Test Edebilir

Kripto para analisti @CryptoDonAlt, Bitcoin grafiğinin genellikle aşağı trendlerde yaklaşan ters dönüşleri açıklayan Ters Baş ve Omuz modeli gösterdiğine dikkat çekiyor. Bitcoin’in grafikteki 7.800 dolar seviyesine yakın bir nokta olan boyun çizgisini test edeceğini tahmin ediyor.

Uzman ayrıca, bu yeri test ettikten sonra BTC’nin sahte bir atılım göstereceğini ve daha sonra “gerçek için bir kopuş” yapacağını ya da fırlayacağını söylüyor. Genel olarak, yükseliş eğilimi bekliyor.

Bitcoin (BTC) 5.300 Dolara Düşebilir

Trader @KiaCrypto, Bitcoin’in 7800-8800 dolar seviyesini test edeceğini ileri sürüyor. Ancak, BTC grafikteki kırmızı çizginin altında kaldığı sürece gerçekleşmesi muhtemel olan 5.300 dolar seviyesine de düşebileceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner