Yükleniyor...

Revolut CFO’su, Kripto Piyasa Koşullarına Rağmen İnançlı

Revolut CFO'su Mikko Salovaara, kripto endüstrisinin ayı yönlü trendine rağmen sektöre ve şirketine güveniyor.

Revolut CFOsu Kripto Piyasa Kosullarina Ragmen Inancli

Revolut CFO’su Mikko Salovaara, kripto endüstrisinin ayı yönlü trendine rağmen sektöre ve şirketine güveniyor.

Kripto para piyasasında yaşanan ayı trendi, birçok projenin ilerleyişine darbe vurdu. Çalkantılı dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde, kripto para birimleri değer kaybetmeye devam ediyor. Küresel ekonominin sert etkileri ve kripto piyasasındaki kötü aktörler, negatif bir hava oluşturdu. Tüm bu süreçler, birçok kripto şirketinin iflas etmesine yol açtı. Ancak diğer taraftan, düzenleme ve denetim mekanizmaları da hızlandı. Revolut CFO‘su, bu piyasa koşullarına rağmen kripto sektörünün ve FinTech şirketinin güçlü ilerleyeceğine inanıyor.

Revolut CFO’su, Şirketinin Süper Uygulamasına Güveniyor

Kripto şirketi Revolut, tatil rezervasyonu yapma, sınırlar arasında para transferi yapma ve uygulama aracılığıyla evcil hayvanları sigortalama gibi birçok sayıda özellik sundu.

Kripto endüstrisine giriş yapan şirket, kendine ait bir kripto para birimi olan “Revcoin” ile piyasaların nabzını tutuyor. Revolut CFO’su Mikko Salovaara, yerel token‘ları Revcoin‘e güveniyor. Ayrıca CFO, bu sektörde iddialı planları ile ilerlediklerini aktardı.

Kripto piyasasının koşullarından etkilenmeyen Salovaara, “Kripto ile stratejimiz değişmedi ve bunu uzun vadeli bir yatırım olarak görüyoruz” dedi

Revolut, kripto ticaret platformu, yerel token’ı ve birçok yenilikçi planlarıyla öne çıkıyor. Bu nedenle şirketin CFO‘su, koşullar ne olursa olsun şirketinin ilerleyişine inandığının altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x