Yükleniyor...

Revolut, Dogecoin Dahil 29 Farklı Token’i Listeledi

Bankacılık ve yatırım şirketi Revolut, Amerika'daki yatırım aracılığı hizmetine 29 farklı kripto para birimi eklediğini duyurdu.

Revolut

Bankacılık ve yatırım şirketi Revolut, Amerika‘daki yatırım aracılığı hizmetine 29 farklı kripto para birimi eklediğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket, kripto yatırım araçlarını genişletmek için aldığı kararla, aracılık hizmeti sağlayıcısı Apex Crypto ile anlaştı. Bu anlaşmayla birlikte Amerika müşterilerine, içlerinde Dogecoin‘in de olduğu 29 farklı kripto para hizmetini sunacak. Anlaşmanın içeriğinde, kripto yatırma ve çekme işlemleri, kripto stake etme işlemleri gibi eklentiler de yer alıyor.

Revolut Dogecoin Dahil 29 Farkli Tokeni Listeledi

Revolut, Coinbase ve Robinhood ile Rekabet Edecek

Şirketin küresel kripto paralar sorumlusu Mazen Eljundi, müşterilere daha çok çeşitlilik sağlamak amacıyla, kripto portföyünü dört katından fazla büyüttüklerini aktardı. Yapılacak ticaretin, ayda 200 bin dolara kadar komisyonsuz olacağının altını çizen Eljundi, Amerika’da daha fazla talep göreceklerinden emin olduğunu belirtti.

Coinbase ve Robinhood gibi rakiplerine karşı pazar payı oluşturmayı amaçlayan Londralı şirketin, Amerika müşterilerine sağlayacağı kripto paralar arasında, Dogecoin, Avax ve Shiba gibi projeler de yer alıyor.

Londra merkezli şirketin, Amerika’da yürüteceği yatırım hizmetleri için henüz onay çıkmadı. Fakat yaptığı açıklamalara göre şirket, hizmetlerine kısa zamanda başlayacağının mesajını verdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x