Revolut, NFT Profil Resimleri Entegre Edecek • Coinkolik
Yükleniyor...

Revolut, NFT Profil Resimleri Entegre Edecek

Revolut, yeni uygulama içi mesajlaşma özelliğine NFT profil resimleri entegre etmeyi planlıyor.

Revolut NFT Profil Resimleri Entegre Edecek

Revolut, yeni uygulama içi mesajlaşma özelliğine NFT profil resimleri entegre etmeyi planlıyor.

Londra merkezli firma, kısa süre önce alışverişlerde kripto para kullanılmasına olanak sağlayacak yeni bir özellik duyurmuştu. Son olarak kullanıcılara cashback özelliği de sunarak uygulama özelliklerini geliştirmeye devam eden firmanın yeni adımlarından birisi de NFT ile bağlantılı olacak.

Revolut, Mesajlaşma Özelliğini NFT İle Geliştiriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Revolut CEO’su Nik Storonsky, verdiği bir röportajda, Revolut’un yeni uygulama içi anlık mesajlaşma özelliğinin NFT profil resimleriyle entegre edileceğini söyledi.

Kullanıcıların para gönderirken ve talep ederken sohbet etmesinin yanı sıra gif ve çıkartma paylaşmasına olanak tanıyan yeni mesajlaşma aracı, Revolut’un kendisini bir süper uygulama olarak kurma misyonunda bir sonraki adımı işaret ediyor. NFT profil resimlerinin, mesajlaşma özelliğine entegre edilme işleminin gelecek yılın başlarında uygulanması bekleniyor.

Storonsky, kullanıcıların Revcoin’de geri ödeme ile ödüllendirileceğini ve daha yüksek faiz oranları alacağını ekledi. Revolut ayrıca, bağımsız bir uygulama olarak çalışacak, gözetim altında olmayan bir DeFi cüzdanı da geliştiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x