Yükleniyor...

Revolut, RevCoin Lansmanını Ertelemek Zorunda Kaldı

Revolut, kripto para piyasasında yaşanan krizler ve zorlu piyasa koşulları nedeniyle RevCoin lansmanını ertelemek zorunda kaldı.

Revolut RevCoin Lansmanini Ertelemek Zorunda Kaldi

Revolut, kripto para piyasasında yaşanan krizler ve zorlu piyasa koşulları nedeniyle RevCoin lansmanını ertelemek zorunda kaldı.

Kripto para piyasasının zorlu süreçleri, yenilikçi projelerin gidişatını da etkisi altına aldı. FTX iflasıyla birlikte başlayan süreç, sektörün toparlanma sürecini uzattı. Londra merkezli şirket olan Revolut, kripto sektörüne yönelik hamlelerinde piyasa koşullarından etkilendi. RevCoin ismiyle kendi kripto para birimini çıkarmak isteyen şirket, süreçleri gerekçe göstererek lansman tarihini ertelemek zorunda kaldı.

Revolut, RevCoin Lansmanını Gerçekleştiremedi

Londra merkezli teknolojik girişim Revolut, 2022 yılının sonlarında piyasa sürülmesi beklenilen RevCoin için erteleme durumunda kaldı. Dijital varlıklar ve küresel ekonomi üzerindeki krizler, Revolut’un bu hamlesinde etmen oldu.

Revolut, dijital varlık endüstrisini saran sansasyonel olayları gerekçe göstererek ekosistem ürünü olan RevCoin‘i sonraki tarihlere sarkıttı.

Ancak kripto sektöründeki süreçlere rağmen şirket, gelecek açısından umutlu hareket ediyor. Revolut CFO’su Mikko Salovaara, yaşanan tüm olumsuzluğa rağmen sektöre ve şirketine güvendiğini dile getirmişti.

Aksayan planlar ve ertelenen lansmanlar, şirketin gidişatında herhangi bir sıkıntı teşkil etmiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x